Alva Balzám na rty rakytníkový 4 g

Alva Balzám na rty rakytníkový 4 g

  • Značka: Alva
  • Balení: 4 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Pro lepší hydrataci, pružnost a mladší vzhled nabízí bohaté složení s pečujícím candelilla voskem. Chrání citlivé rty a propůjčuje jim jemnou hebkost a vláčnost. Za studena lisovaný olej z BIO plodů rakytníku je jeden z nejhodnotnějších rostlinných olejů vůbec. Po staletí byl ceněn pro své schopnosti ochránit před UV zářením a pro své pečující vlastnosti o pokožku. Rakytníkový olej je bohatý na pr

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Pro lepší hydrataci, pružnost a mladší vzhled nabízí bohaté složení s pečujícím candelilla voskem. Chrání citlivé rty a propůjčuje jim jemnou hebkost a vláčnost. Za studena lisovaný olej z BIO plodů rakytníku je jeden z nejhodnotnějších rostlinných olejů vůbec. Po staletí byl ceněn pro své schopnosti ochránit před UV zářením a pro své pečující vlastnosti o pokožku.
Rakytníkový olej je bohatý na provitamín A, vitamín E a nenasycené mastné kyseliny jako je kyselina palmitová. Proto rakytníková řada ideálně vyhovuje potřebám normální a suché pokožky po 30, kdy pleť začíná ztrácet svou pevnost a hydrataci. Klinické studie potvrzují, že rakytníková řada zvyšuje míru hydratace pokožky až o 76 % a již během 28 dní viditelně redukuje hloubku vrásek! Z 93 % zmírňuje podráždění pokožky vyvolané UV zářením.

Složení: jojoba oil*, hydrogenated vegetable oil1, candelilla wax1, beeswax, shorea Butter1, vegetable oil1, shea Butter*, sunfl ower oil1, sea buckthorn oil*, beta carotene1, vitamin E1, alcohol1, vitamin C.
* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství
1 přírodního původu
2 ze sběru ve volné přírodě

certifikáty: ECOCERT

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Vitamín E

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?