Kiss My Face Corp. Balzám na rty zázvor a mango 4,25 g

Kiss My Face Corp. Balzám na rty zázvor a mango 4,25 g

Balzám na rty zázvor a mango pečuje o citlivou pokožku rtů díky obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Ty na ní vytvářejí ochranný film a zároveň ji zásobují potřebnými živinami.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Balzám na rty Kiss My Face zázvor a mango pečuje o citlivou pokožku rtů díky obsahu výživných olejů a rostlinných výtažků. Ty jemné pokožce dodávají potřebné živiny a zároveň ji chrání před dehydratací a poškozením v důsledku nepříznivých vnějších vlivů.

Základ balzámu tvoří ricinový olej bohatý na množství vitaminů a minerálů. Urychluje regeneraci poškozené pokožky, hojí ji a chrání před opětovným poškozením či podrážděním. Ricinový olej v kombinaci se včelím voskem vytvoří na rtech lehký film, který ochrání před vysušením, popraskáním i prudkými slunečními paprsky. Tyto dvě účinné látky společně s antibakteriálním kokosovým olejem pečují o rty a zároveň je chrání před vznikem podráždění, popraskání a urychlují hojení drobných ranek i oparů.

O příjemnou vůni a péči v jednom kroku se postarají oleje z malinových semínek, které obsahují množství antioxidantů, ochraňující pokožku před známkami předčasného stárnutí.

Použití: Aplikujte na rty podle potřeby kdykoliv během dne.

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?