Alva Balzám po holení, For Him 75 ml

Alva Balzám po holení, For Him 75 ml

Balzám po holení pečuje o citlivou pokožku tváře po holení, zklidňuje ji a zjemňuje. Obsažené výtažky eliminují začervenání pleti a dezinfikují drobná řezná poranění.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Balzám po holení Alva For Him pečuje o citlivou pokožku tváře po holení, zklidňuje ji a zjemňuje. Obsažené výtaky eliminují začervenání pleti, dezinfikují drobná řezná poranění, uzamykají v pokožce hydrataci a chrání ji před opětovným podrážděním.

Balzám pečuje o čerstvě oholenou pokožku díky obsahu slunečnicového oleje a včelího vosku. Tyto dvě látky vytvoří na pleti lehký ochranný film, který ochrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy, zatímco galactoarabian, polysacharid pocházející z modřínu, uzamkne v pokožce tolik potřebnou hydrataci.

O zklidnění podrážděné začervenalé pokožky se postará bisabolol, který má zároveň dezinfekční a protizánětlivé schopnosti. Bisabolol v kombinaci s mentolem pokožku chrání před vznikem drobných zánětů a zároveň ji tonizují a posilují. Balzám díky svému bohatému složení oholenou pokožku hydratuje, zjemňuje a zároveň zklidňuje případné začervenání.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte na oholenou pokožku obličeje i krku. Lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Nenašli jste to pravé? Co tohle?