Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

EKOBO Bamboo Duo Color Snack Box - Blush/Terracota box na svačinu

EKOBO Bamboo Duo Color Snack Box - Blush/Terracota box na svačinu

Uložit na seznam přání
Značka: EKOBO
Certifikáty: FSC
Certifikát FSC
Uložit na seznam přání
477
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Ekologický, opakovatelně použitelný svačinový box v moderních kontrastních barvách říká sbohem nezdravým bagetám v plastových obalech. Zabalte si na cestu svou oblíbenou a zdravou sváču.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bamboo Duo Color Snack Box - Blush/Terracota box na svačinu EKOBO je ekologická, opakovatelně použitelná alternativa k uskladnění a přepravě vaší oblíbené svačiny. Dejte sbohem nezdravým bagetám a připravte si svojí pochoutku do moderního bambusového boxu v krásných kontrastních barvách. Navíc je opatřen kvalitním silikonovým páskem proti otevření.

Nádobí EKOBO udělá radost nejen dětem, ale také dospělákům, ozdobí stůl doma i venku na zahradě. Je vhodné do myčky, není však určené pro ohřívání v mikrovlnné troubě ani pro extrémně horké potraviny (čaj, káva,...). Vždy chvíli vyčkejte, než nápoj schládne. Je naproto bezpečné pro studené a teplé pokrmy.

Francouzská značka EKOBO vyrábí designové a bezpečné nádobí z bambusových vláken certifikovaných FSC, 100% pryskyřice bezpečné pro potraviny, korku, potravinářského silikonu či recyklovaných PET. Každý kousek je unikátní a jedinečný, inspirovaný přírodou a vlastními zkušenostmi samotných zakladatelů, rodičů.

Tip: Materiály neobsahují škodlivý BPA, PVC ani ftaláty. Nádobí je určeno k opakovanému použití.

Upozornění: Berte, prosím, na vědomí, že výrobky EKOBO jsou znovu použitelné, odolné, vyrobené z přírodních materiálů, které ale nejsou naprosto nerozbytné. Pokud nádobí spadne ve špatném úhlu, neroztříští se jako sklo nebo keramika, ale může dojít k částečnému odlomení nebo ke vzniku praskliny. Vzhledem k použitému výrobnímu materiálu - certifikovanému bambusu, je také možné, že výrobky mohou nést jemné barevné nedostatky. A také že bílá barva produktů, je tak bílá, jak to jen bambusový materiál dovolí :)

Výrobce: Ekobo SAS, 40 Rue Alexandre Dumas, 11EME Arrondissement , 75011, Paris, Francie , tel: +33 (0)188338215

Složení:

silikon v potravinářské kvalitě, bambus certifikovaný FSC
Z blogu (1)

Bambusové designové nádobí EKOBO

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

silikon v potravinářské kvalitě, bambus certifikovaný FSC