Dizao Barevný balzám na rty 223 třešňový květ 4,25 g

Dizao Barevný balzám na rty 223 třešňový květ 4,25 g

Aktuálně: Exspirace 12/2016. Doprodej posledních kousků, neboť výrobce se rozhodl ukončit jejich výrobu :-(.

Lehce tónující balzám Dizao 223 Cherry Blossom dodá rtům jemný třešňový nádech a zároveň o ně pečuje díky obsahu rostlinných olejů a výtažků. Rty jsou tak sametově jemné, vyživené, ochráněné před nepříznivými vnějšími vlivy a zároveň přirozeně nalíčené.

Základ barevného balzámu tvoří ricinový olej, který o jemnou pokožku rtů intenzivně pečuje. Olej je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, které aktivně napomáhají regeneraci a obnově poškozené pokožky, chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy a také před dehydratací. Bambucké máslo v kombinaci s kokosovým olejem a kakaovým máslem citlivé rty bohatě hydratuje, zjemňuje je a brání vzniku nevzhledných suchých šupinek.

Esenciální oleje z rozmarýnu, máty, citrusových plodů a mnohých dalších nejenže dodávají  balzámu příjemnou vůni, ale také o rty pečují a chrání je před vznikem drobných zánětů. Lehký balzám rty hydratuje, pečuje o ně a zároveň jim dodává jemnou přirozenou barvu.

Použití: Aplikujte na rty podle potřeby kdykoliv během dne.

Tip: Pro jemné přirozené líčení můžete použít balzám místo rtěnky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nic moc / Heluš 22. 4. 2016 13:42

Tak pro mě zklamání na celé čáře. Rty jsou vláčné, svěží, hydratované, pěstěné...ale ta barva, vůbec mě nesedí...taková starorůžová.....tak za mě již ne.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?