Energy Mladý ječmen, sušená šťáva v tabletách 200 ks

Energy Mladý ječmen, sušená šťáva v tabletách 200 ks

  • Značka: Energy
  • Balení: 200 ks
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 434 Kč

Barley Juice Mladý ječmen je sušenou lisovanou šťávou z mladého ječmene určenou k přípravě nápojů. Obsahuje celé spektrum vitaminů, přes 20 enzymů a mnoho minerálních látek a aminokyselin, které jsou v organismu snadno vstřebatelné a výborně využitelné. Mladý ječmen představuje skvělý zdroj energie a má mnoho pozitivních účinků na lidský organismus.

Šťáva z mladého ječmene působí již bezprostředně po požití. Napomáhá odstraňovat poruchy trávení a zažívání, podporuje správný metabolismus a snižování kyselosti vnitřního prostředí. V ječmenu naleznete řadu snadno využitelných amynokyselin a bílkovin, a přispívá tak ke zdravému růstu organismu i prevenci civilizačních chorob nebo předčasnému stárnutí buněk. Celkově povzbuzuje organismus a zlepšuje kondici fyzickou i psychickou kondici.

Mladý ječmen umožňuje jemnou detoxikaci organismu. Působí také příznivě na stav pokožky, urychluje její regeneraci při poranění i kožních onemocněních. Zároveň se osvědčil svými pozitivními účinky na krevní systém. Napomáhá zlepšovat kvalitu krve, tvorbu krevních buněk i normalizovat hladinu cukru v krvi. Ječmen je vhodný i pro přípravu těla na otěhotnění a těhotenství.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 1-3krát denně. Během užívání je vhodné zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: Není vhodné pro osoby alergické na ječmen. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s ošetřujícím lékařem. Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: sušená lisovaná šťáva z mladého ječmene

Specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?