Cosm´etika Barva na vlasy Burgundská 100 g

Burgundy

Cosm´etika Barva na vlasy Burgundská 100 g

Burgundy

  • Bez DPH 239 Kč

Objednej si mě do 19. 12. 10:00 a budeš mě mít doma do Vánoc.

Přírodní barva na vlasy s hennou v atraktivním burgundském odstínu působí elegantně a navíc pečuje o vaše vlasy díky rostlinným extraktům. Posiluje strukturu vlasů a regeneruje je.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Cosm'etika Barva na vlasy Burgundská rozzáří vaši přirozenou barvu vlasů lákavými vínovými odlesky a působí neotřele, aniž by pozbyla na eleganci. Barva je tvořena rostlinnými ingrediencemi včetně henny, která je proslulá svými barvicími a regeneračními schopnostmi.

Barvy na vlasy Cosm'etika jsou nováčkem v sortimentu této značky a nabízí zcela přírodní alternativu v oblasti barvení vlasů. Základ tvoří pouze rostlinné výtažky, které nejen, že vlasům dodají výrazný odstín, ale zároveň uvolňují pečující složky, které pronikají do hloubky vlasového vlákna.

Barvy na vlasy Cosm'etika tedy neobsahují žádné silikony, umělé konzervanty, parfemace či další syntetické látky. Díky tomu zcela minimalizují škodlivý vliv barvení na kvalitu vlasů a jsou skvělou zdravou volbou, jak vaše vlasy obarvit a zároveň posílit jejich strukturu.

Použití: Pro krátké vlasy použijte 25 gramů prášku, pro středně dlouhé a dlouhé pak 50 gramů. Prášek rozmíchejte s vodou v poměru 1:3, ihned naneste na vlasy a nechte působit alespoň 45 minut. Poté dobře vypláchněte vodou (šampon není nutný).

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Rubia Cordifolia, Indigofera Tinctoria Extract, Eclipta Alba, Emblica Officinalis, Lawsonia Inermis, Hibiscus Rosa Sinensis

Barva: burgundská

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052, 43601 Litvínov Česká republika, tel: +420 603914171, http://www.cosmetikabio.eu/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Zuzana 3. 10. 2017 20:23

moje vlasy zadne odstiny do vinova nemaji, barva je hneda.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?