Cosm´etika Barva na vlasy Fialová 100 g

Cosm´etika Barva na vlasy Fialová 100 g

  • Bez DPH 239 Kč

Cosm´etika barva na vlasy fialová je 100% přírodním produktem bez obsahu henny. Nejen že vlasům propůjčí zářivou barvu, ale zároveň jim poskytuje kvalitní péči důležitou pro jejich zdravý vzhled. Jednou z výhod barev Cosm´etika je to, že kryjí šediny. Obsahují pouze směs rostlin pro lesklé a zdravé vlasy, a přitom je při barvení nadměrně nevysuší.

Barva na vlasy fialová je směsí indiga, pískavice, ibišku a mořeny barvířské, a nabízí tak čistě přírodní alternativu ke klasickým barvám na vlasy. Odstín fialová dodá vašim kadeřím teplou tmavě vínovou barvu bez červených či zrzavých odlesků. Směs bylin zároveň posiluje vlasové vlákno, dodává mu lesk a hebkost. Barva vlasy nijak nezatěžuje, a naopak jim dodává přirozený objem. Zároveň pečuje i o pokožku hlavy, pomáhá odstraňovat lupy i nadměrné maštění či podráždění.

Použití: Pro krátké vlasy použijte 25 gramů prášku, pro středně dlouhé a dlouhé pak 50 gramů. Prášek rozmíchejte s vodou v poměru 1:3, ihned naneste na vlasy a nechte působit alespoň 45 minut. Poté dobře vypláchněte vodou, šampon není nutný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Indigofera Tinctoria1), Trigonella foenum graecum, Hibiscus Rosa Sinensis, Rubia tinctorum

1) Organic agriculture

Barva: fialová

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052, 43601 Litvínov Česká republika, tel: +420 603914171, http://www.cosmetikabio.eu/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Šárka 19. 2. 2017 18:07

Použila jsem směs fialové a hnědé, nechala jsem působit 90 minut. Pro mě zatím nejlepší Henna, jakou jsem měla. Barva je spíše hnědá, příště dám více fialové a možná i nějakou červenou a nechám déle působit, každopádně se skvěle nanáší, nestéká a vlasy jsou po ní úžasné.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?