Logona Barva na vlasy, henna čokoládově hnědá 091 100 g

Logona Barva na vlasy, henna čokoládově hnědá 091 100 g

  • Bez DPH 232 Kč

Barva na vlasy v odstínu čokoládově hnědá pro světle blond až tmavě hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich výživu a regeneraci díky kombinaci henny a bylin.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní barva na vlasy Logona v odstínu čokoládově hnědá pro světle blond až tmavě hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich výživu a regeneraci díky kombinaci heny a směsi bylin.

Přírodní henna se používá pro barvení a péči o vlasy už od starověkého Egypta. Je hotovým zázrakem pro lámavé a poškozené vlasy, a zároveň reguluje činnost mazových žláz vlasové pokožky, je tedy vhodná pro suché i mastné vlasy. Henna vlasy přirozeně posiluje, zpevňuje a zabraňuje padání vlasů.

Čistě rostlinné barvy Logona jsou složeny pouze z kvalitní henny (Lawsonia inermis) a dalších rostlin, které doladí barvený odstín a podpoří regeneraci vlasu i pokožky. Rostlinné barvy nepoškozují vlasy, protože do vlasu nepronikají, pouze se navážou na keratin ve vlasu obsažený. Výsledná barva je takto značné závislá na původní barvě vlasů a na individuálním stavu vlasu. Každým dalším barvením se vrstva rostlinné barvy na vlasu zvětšuje, takže barva může v důsledku častého barvení mírně tmavnout, ale také lépe chytá.

Vymývání barvy je značně individuální a nelze zaručit žádnou minimální dobu, po kterou barva zůstane v podobě jako těsně po barvení. Díky tomu, že rostlinná barva nepoškozuje vlas ani není škodlivá pro pokožku, je možné barvení opakovat častěji než u chemických barev. V případě, že je výsledná barva neuspokojivá či jinak neodpovídá požadavkům, je možné prakticky ihned nabarvit znovu a barvu tak zkorigovat. Rostlinná barva nikdy nezesvětlí barvu, a to jak původní, tak tu dosaženou předchozím barvením. V případě barvení šedin se doporučuje dvoufázové barvení.

Použití: Barvu smíchejte s teplou vodou (pokud chcete intenzivnější barvu, smíchejte s černým čajem nebo přefiltrovanou silnou kávou) na jemnou kašičku. Před tím, než si obarvíte celou hlavu, proveďte zkoušku na skrytém pramínku vlasů. Pokud jste s výsledkem spokojeni, můžete obarvit celou hlavu.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud máte poraněnou pokožku hlavy! Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Indigofera Tinctoria Leaf Powder, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract1), Acacia Concinna Fruit Powder1), Emblica Officinalis Fruit Powder1), Eclipta Prostrata Leaf Powder1), Melia Azadirachta Leaf Powder1)

1) Organic agriculture

Barva: čokoládová, hnědá

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Logona Hair Color

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

šedivé až bílé vlasy / Katka 25. 4. 2016 22:07

Dobrý den, mám místy prošedivělé až bílé vlasy. Je tato barva schopna na ně chytit? Je mi jasný, že bude odstín jiný než na zbylých vlasech, to je ale v pořádku. Kolik umytí vydrží? Děkuji moc za zprávu a hezký den přeje Katka Tomečková

Henna, která kryje šediny / Dagmar 11. 4. 2017 01:23

Skoro přes deset let jsem si barvila vlasy chemií v domnění, že henna mi nepřekryje šediny. S nedávným přechodem na přírodnější "údržbu těla" jsem se rozhodla pro opětovné vyzkoušení henny, a to i s ohledem na vícero informací zde na stránkách. A musím říct, že výsledek se překvapivě dostavil, ač celý proces vydá na rituální přístup k barvení. V mém případě jsem musela barvit nadvakrát s cca třítýdenním odstupem (myslím, že kratší interval taky nevadí). Na základě rad zde daných jsem hennu nanášela co nejteplejší a nechala ji působit v zábalu aspoň osm hodin. Po prvním barvení se mi henna chytla hlavně na vlasy, v nichž mám ještě pigment. Šediny byly někde na půli cesty mezi šedou a hnědou. Po druhém barvení ve stejném stylu jako případě prvním (horká henna, osmihodinový zábal) už mi henna krásně obarvila i ty šediny na půl cesty. Samozřejmě to není tak "krycí" jako chemie, ale myslím, že po častějším nanášení henny se bude ona hnědá vrstva na šedinách zesilovat a barva bude ve výsledku působit sytějším dojmem. Takže konečně můžu dát vale vlasové barvicí chemii :-) Mimo jiné se to netlouklo s již nanesenou starší chemií a vlasy mi nezezelenaly :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?