Cosm´etika Barva na vlasy Indigo 100 g

Cosm´etika Barva na vlasy Indigo 100 g

  • Bez DPH 164 Kč

Cosm'etika Barva na vlasy Indigo je víc, než jen klasická černá. Obsahuje totiž také decentní modré odlesky, které vaši barvu vlasů ozvláštní. Výtažek z indiga dokáže vlasy obarvit na dlouhou dobu, aniž by je poškodil, vysušil či zatížil. Vlasy budou zářivě lesklé.

Barvy na vlasy Cosm'etika jsou nováčkem v sortimentu této značky a nabízí zcela přírodní alternativu v oblasti barvení vlasů. Základ tvoří pouze rostlinné výtažky, které nejen, že vlasům dodají výrazný odstín, ale zároveň uvolňují pečující složky, které pronikají do hloubky vlasového vlákna.

Barvy na vlasy Cosm'etika tedy neobsahují žádné silikony, umělé konzervanty, parfemace či další syntetické látky. Díky tomu zcela minimalizují škodlivý vliv barvení na kvalitu vlasů a jsou skvělou zdravou volbou, jak vaše vlasy obarvit a zároveň posílit jejich strukturu.

Použití: Pro krátké vlasy použijte 25 gramů prášku, pro středně dlouhé a dlouhé pak 50 gramů. Prášek rozmíchejte s vodou v poměru 1:3, ihned naneste na vlasy a nechte působit alespoň 45 minut. Poté dobře vypláchněte vodou (šampon není nutný).

Upozornění: Mezi chemickým barvením a aplikací indiga vyčkejte alespoň 3 týdny.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Indigofera Tinctoria Extract

Barva: černá, modrá

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052, 43601 Litvínov Česká republika, tel: +420 603914171, http://www.cosmetikabio.eu/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?