Cosm´etika Barva na vlasy Kaštanově červená 100 g

Auburn Red

Cosm´etika Barva na vlasy Kaštanově červená 100 g

Auburn Red

  • Bez DPH 239 Kč

Cosm'etika Barva na vlasy Kaštanově červená zvýrazní hnědé či blond vlasy atraktivním odstínem kaštanové se svěžími červenými odlesky. Barvu na vlasy jen snadno smícháte s teplou vodou. Díky velmi příjemné krémové konzistenci se dobře nanáší.

Barvy na vlasy Cosm'etika jsou nováčkem v sortimentu této značky a nabízí zcela přírodní alternativu v oblasti barvení vlasů. Základ tvoří pouze rostlinné výtažky, které nejen, že vlasům dodají výrazný odstín, ale zároveň uvolňují pečující složky, které pronikají do hloubky vlasového vlákna.

Barvy na vlasy Cosm'etika tedy neobsahují žádné silikony, umělé konzervanty, parfemace či další syntetické látky. Díky tomu zcela minimalizují škodlivý vliv barvení na kvalitu vlasů a jsou skvělou zdravou volbou, jak vaše vlasy obarvit a zároveň posílit jejich strukturu.

Použití: Pro krátké vlasy použijte 25 gramů prášku, pro středně dlouhé a dlouhé pak 50 gramů. Prášek rozmíchejte s vodou v poměru 1:3, ihned naneste na vlasy a nechte působit alespoň 45 minut. Poté dobře vypláchněte vodou (šampon není nutný).

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Lawsoni Inermis Extract, Emblica Officinalis, Eclipta Alba, Trigonella Foenum-Graecum Extract, Hibiscus Rosa Sinensis, Indigofera Tinctoria Extract

Barva: červená, kaštanová

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052, 43601 Litvínov Česká republika, tel: +420 603914171, http://www.cosmetikabio.eu/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?