Cosm´etika Barva na vlasy Pšeničná blond 100 g

Cosm´etika Barva na vlasy Pšeničná blond 100 g

  • Bez DPH 239 Kč

Cosm´etika barva na vlasy pšeničná blond je 100% přírodním produktem bez obsahu henny. Nejen že vlasům propůjčí zářivou barvu, ale zároveň jim poskytuje kvalitní péči důležitou pro jejich zdravý vzhled. Jednou z výhod barev Cosm´etika je to, že kryjí šediny. Obsahují pouze směs rostlin pro lesklé a zdravé vlasy, a přitom je při barvení nadměrně nevysuší.

Barva na vlasy pšeničná blond je směsí indického angreštu, indiga, cassiy a dalších rostlin, a nabízí tak čistě přírodní alternativu ke klasickým barvám na vlasy. Odstín pšeničná blond dodá vašim kadeřím krásnou světle blonďatou barvu bez červených či zrzavých odlesků. Směs bylin zároveň posiluje vlasové vlákno, dodává mu lesk a hebkost. Barva vlasy nijak nezatěžuje, a naopak jim dodává přirozený objem. Zároveň pečuje i o pokožku hlavy, pomáhá odstraňovat lupy i nadměrné maštění či podráždění.

Použití: Pro krátké vlasy použijte 25 gramů prášku, pro středně dlouhé a dlouhé pak 50 gramů. Prášek rozmíchejte s vodou v poměru 1:3, ihned naneste na vlasy a nechte působit alespoň 45 minut. Poté dobře vypláchněte vodou (šampon není nutný).

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Phyllanthus Emblica, Indigofera Tinctoria1), Cassia Obovata1), Eclipta Prostrata, Bacopa Monnieri

1) Organic agriculture

Barva: blond

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052, 43601 Litvínov Česká republika, tel: +420 603914171, http://www.cosmetikabio.eu/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?