Cosm´etika Barva na vlasy Vínově červená 100 g

Wine Red

Cosm´etika Barva na vlasy Vínově červená 100 g

Wine Red

  • Bez DPH 239 Kč

Výrazný vínově červený odstín přírodní barvy na vlasy rozzáří vaše vlasy tisící zlatavých odlesků a zároveň je posílí. Obsažená henna a další bylinky dodávají vlasům zdravý lesk a objem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Cosm'etika Barva na vlasy Vínově červená je odstínem pro ty z vás, které se nebojí experimentovat a chtějí skutečně výraznou, avšak ne přehnaně křiklavou barvu. Vínově červený odstín rozzáří vaše vlasy tisíci zlatavých odlesků a zároveň je posílí.

Barvy na vlasy Cosm'etika jsou novinkou v sortimentu této značky a nabízí zcela přírodní alternativu v oblasti barvení vlasů. Základ tvoří pouze rostlinné výtažky, které nejen, že vlasům dodají výrazný odstín, ale zároveň uvolňují pečující složky, které pronikají do hloubky vlasového vlákna.

Barvy na vlasy Cosm'etika tedy neobsahují žádné silikony, umělé konzervanty, parfemace či další syntetické látky. Díky tomu zcela minimalizují škodlivý vliv barvení na kvalitu vlasů a jsou skvělou zdravou volbou, jak vaše vlasy obarvit a zároveň posílit jejich strukturu.

Použití: Pro krátké vlasy použijte 25 gramů prášku, pro středně dlouhé a dlouhé pak 50 gramů. Prášek rozmíchejte s vodou v poměru 1:3, ihned naneste na vlasy a nechte působit alespoň 45 minut. Poté dobře vypláchněte vodou (šampon není nutný).

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Rubia Cordifolia, Eclipta Alba, Emblica Officinalis, Lawsonia Inermis, Hibiscus Rosa Sinensis

Barva: červená

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052, 43601 Litvínov Česká republika, tel: +420 603914171, http://www.cosmetikabio.eu/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Barva není vínově červená / Nikola 6. 10. 2017 15:59

Při barvení mě překvapilo, jak jde barva bez problému dolů z umyvadla i z vany, pouhým spláchnutím, žádné stopy a tak to bylo i s vlasy. Po čtyřech hodinách Henna značky Cosm´etika na odrostech téměř nechytla a vlasy byly hnědo zrz a ne do červena či dokonce vínova. Sice je 100% přírodní, ale žádný efekt, jen jemné tónování. Pro příště raději Lush.

Barva není vínově červená / Klára 14. 3. 2017 00:06

Barva na mé vlasy chytla do měděno-oranžova. Podobně jako obyčejná henna. Příště nekupuji.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?