Chaudhary Biosys Bazalka vonná francouzská, Nepál 10 ml

Chaudhary Biosys Bazalka vonná francouzská, Nepál 10 ml

  • Bez DPH 64 Kč

Éterický olej z vonné bazalky francouzské Chaudhary Biosys je skvělým pomocníkem při nachlazení horních cest dýchacích. Mírní kašel a napomáhá vykašlávání, uvolňuje hlen a podporuje snadné dýchání. Lehká bylinná vůně ulevuje při bolestech hlavy a migrénách, také mírní nervové napětí a uklidňuje.

Francouzská bazalka je vhodná při virových onemocněních horních cest dýchacích i při astmatu. Usnadňuje dýchání a uvolňuje dutiny, působí protizánětlivě a urychluje průběh infekčních onemocnění. Vůně bazalky také harmonizuje zažívání a mírní nevolnost, působí antispazmaticky. Pár kapek bazalkového oleje můžete přidat také do aviváže či prášku na praní, prádlo krásně provoní.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Ocimum Basilicum Oil

Možné alergeny: Ocimum Basilicum Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Citron bio 10 ml

Vůně čerstvého právě utrženého citronu dokonale osvěží vaše smysly a povzbudí unavenou mysl. Tento éterický olej je jedním z nejlepších na detoxikaci, spouští totiž očistné procesy v celém organismu.