ZAO Báze pod oční stíny 259 3 g náplň

ZAO Báze pod oční stíny 259 3 g náplň

  • Bez DPH 195 Kč

Báze pod oční stíny připraví víčko na aplikaci očních stínů. Má krémovou strukturu, a díky tomu se snadno nanáší i prsty. Báze zjemňuje pokožku, rozzáří celé víčko a vypíná na něm jemné linky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Báze pod oční stíny ZAO připraví víčko na aplikaci očních stínů. Má krémovou strukturu, a díky tomu se snadno nanáší i prsty. Báze zjemňuje pokožku, rozzáří celé víčko a vypíná na něm jemné linky. Podkladová báze podporuje delší výdrž stínů, jejich pohodlnější aplikaci a dokonalé vystínování oka. Náplň jednoduše vložte do původního bambusového obalu.

Obsažený prášek z bambusu regeneruje vrchní vrstvy kůže díky tomu, že je bohatý na křemík, který je součástí syntézy kolagenu. Mikročástice stříbra, které jsou výrazně antiseptické, zajistí ochranu pokožky, ale i samotné báze před degradací a slouží jako přírodní konzervant. Důležitou složkou je i karnaubský vosk, který na pokožce vytváří ochrannou vrstvu a chrání ji před dehydratací.

Použití: Bázi naneste na celé pohyblivé víčko před nanesením očních stínů.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

nesplnila očakávania / Catherine 29. 5. 2016 12:26

Bohužiaľ, za mňa nie....treba skúsiť, u niekoho bude možno táto báza skvelo fungovať, ale v mojom prípade s ňou tiene (dokonca aj tie od ZAO) vydržia menej než úplne bez bázy....tiene sa s ňou otláčajú a zlievajú :-/

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?