Beco Pets Beco Ball X-Large

Beco Pets Beco Ball X-Large

Extra velký růžový míček pro psy X-Large je skvělou hračkou pro všechna plemena. Míček je vyroben pouze z přírodních netoxických materiálů, přesto je odolný a vhodný i pro ty největší milovníky žvýkání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Extra velký růžový míček pro psy Beco Ball X-Large je skvělou hračkou pro malá i velká plemena psů. Míček je vyroben pouze z přírodních netoxických materiálů, přesto je maximálně odolný a vhodný i pro ty největší milovníky žvýkání. Navíc, míček v sobě má díru, do které můžete schovat pamlsky, a svému psu tak hru ještě více zpříjemnit.

Extra velký míček s jemnou vůní vanilky je vyroben z kvalitních přírodních materiálů, jako jsou vlákna z rýžových slupek a přírodní kaučuk. Díky tomu je krásně měkký a poddajný, přesto odolný vůči rychlému rozžvýkání. Použité přírodní materiály navíc zaručují zdravotní nezávadnost.

Nesouměrný křivolaký tvar míčku zaručuje, že se při hře náhodně kutálí a odskakuje, což z něj dělá skvělou interaktivní hračku, která bude vašeho psa opravdu bavit.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Přírodní kaučuk, Vlákna z rýžových slupek, Přírodní aroma vanilky

Obal: papírový

Zvířata: psi

Výrobce: Wannabeco Ltd., Franthorne Way, SE6 3BX London Velká Británie, http://www.becopet.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Beco Ball Medium

Středně velký modrý míček pro psy Medium je skvělou hračkou pro všechna plemena psů. Míček je vyroben z přírodních netoxických materiálů, přesto je odolný a vhodný i pro ty největší milovníky žvýkání.