Beco Pets Beco Bone Small

Beco Pets Beco Bone Small

  • Značka: Beco Pets
  • Balení: 1 ks, zelená
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Bez DPH 128 Kč

Beco Bone Small od značky Beco Pets je hračkou pro psy, se kterou si váš zvířecí mazlík užije spoustu zábavy a zároveň si procvičí svaly v tlamě. Hračka je vyrobena ze 100% ekologického materiálu přírodního původu, který je velmi odolný, a vydrží tak dlouhou dobu. Beco Bone Medium má krásnou, pastelově zelenou barvu.

Beco Bone ve velikosti Small se hodí pro menší psy. Je vyrobena z rýžových slupek a je lehce ovoněná vanilkou. Tento přírodní materiál je velmi odolný vůči rozkousání, a tak vydrží vašemu čtyřnohému miláčkovi dlouhou dobu. Kost Beco Bone se snadno udržuje čistá. Představuje zdravou, bezpečnou a maximálně ekologickou hračku, se kterou si váš zvířecí kamarád užije nejen spoustu zábavy, ale zároveň pořádně procvičí kousací svaly.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Plast z rýžových slupek, Přírodní aroma vanilky

Přebal: papírový

Zvířata: psi

Výrobce: Wannabeco Ltd., Franthorne Way, SE6 3BX London Velká Británie, http://www.becopet.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Beco Ball Small

Malý zelený míček pro psy Small je skvělou hračkou pro všechna plemena psů. Míček je vyroben pouze z přírodních netoxických materiálů, přesto je odolný a vhodný i pro ty největší milovníky žvýkání.

Beco Ball Small

Malý růžový míček pro psy Small je skvělou hračkou pro všechna plemena psů. Míček je vyroben pouze z přírodních netoxických materiálů, přesto je odolný a vhodný i pro ty největší milovníky žvýkání.