Beco Pets Beco Hoop Small

Beco Pets Beco Hoop Small

Obruč ze 100% netoxického přírodního materiálu je vhodným doplňkem pro psí dovádění. Je měkká a lehká, ale zároveň i odolná vůči rozkousání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Beco Hoop Small od Beco Pets ve světlounce zelené barvě je obruč na hraní pro malé a středně velké psy, která je dostatečně odolná vůči ostrým psím zubům, takže nehrozí její rozžvýkání při zvířecím dovádění. Je vyrobená z flexibilního 100% ekologického materiálu, který nijak nezatěžuje přírodu, a je ovoněná vanilkou.

Beco Hoop je hračkou, se kterou si váš pes užije spoustu zábavy. Díky tomu, že je vyrobená z odolného materiálu, nehrozí, že by ji jakkoliv poničil. 100% přírodní materiál z rýžových slupek je ale zároveň dostatečně měkký a lehký, aby se s obručí mohli vydovádět i starší psy se slabším chrupem. Beco Hoop je také skvělou pomůckou pro štěňata, kterým se zrovna prořezávají zuby.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: guma z rýžových slupek

Konzistence: pevná

Přebal: papírový

Zvířata: psi

Výrobce: Wannabeco Ltd., Franthorne Way, SE6 3BX London Velká Británie, http://www.becopet.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Beco Ball Small

Malý zelený míček pro psy Small je skvělou hračkou pro všechna plemena psů. Míček je vyroben pouze z přírodních netoxických materiálů, přesto je odolný a vhodný i pro ty největší milovníky žvýkání.