Yellow and Blue Bělicí prášek Puer 1 kg

Yellow and Blue Bělicí prášek Puer 1 kg

  • Bez DPH 123 Kč

Bělicí prášek na bázi kyslíku Puer šetrným způsobem odstraňuje skrvny ze stálobarevného i bílého prádla.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bělicí prášek na bázi kyslíku Puer Yellow and Blue šetrným způsobem odstraňuje skvrny ze stálobarevného i bílého prádla, aniž by došlo k poškození barvy či tvaru textilu. Díky jednoduchému přírodnímu složení je prášek účinný a zároveň šetrný k pokožce i životnímu prostředí.

Účinnou látkou je soda obohacená kyslíkem, která pronikne hluboko do vláken textilu a rozpustí nečistoty. Soda si poradí i s odolnými nečistotami, jako jsou skvrny od trávy, ovoce, červeného vína, inkoustu i krve. Kromě odstraňování skvrn je soda výborným pomocníkem pro projasnění barvy bílého prádla, ať už se jedná o drobné či ložní prádlo nebo záclony.

Jednoduché jednosložkové složení je nejenom účinné, ale také šetrné k životnímu prostředí. Soda se totiž při kontaktu s odpadními vodami začne rozpouštět na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžuje přírodu.

Použití: Na várku prádla přidejte podle míry znečištění 1-2 lžíce prášku. Prášek je účinný při pracích programech na 40 °C a vyšších.

Tip: Prášek také můžete použít k čištění toalet, dřezů, umyvadel, van či jiných silněji znečištěných povrchů. 1 - 2 lžíce prášku aplikujte na znečištěný povrch a lehce navlhčete vodou, aby vznikla tužší pasta. Nechte působit alespoň 10 minut a poté opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Před použitím na barevné prádlo si nejprve ověřte jeho stálobarevnost. Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Perkarbonát sodný

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

funguje i na zapranější skvrny / Tereza 19. 9. 2016 13:29

Bělící prací prášek jsem použila nejdříve na noc na odmočení bílého prádla kvůli skvrnám a druhý den ráno i na následné praní v pračce. S předchozími prášky bylo prádlo "zatuchlé", popřípadě nedostatečně vyprané, ale po praní PUERem a máchadlem s levandulí od stejné značky prádlo příjemně voní! Navíc bych řekla, že funguje i na mírně zaprané skvrny, když odmočíte přes noc! Takže určitě doporučuju!!!!

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Bělidlo 400 g

Bělidlo účinně odstraní odolné skvrny a prozáří barvy bílých textílií. Díky přírodnímu složení je bělidlo maximálně bezpečné a můžete ho bez obav použít k odstranění skvrn i z barevného prádla.