Coslys Bělicí zubní pasta propolis 100 g

Whitening Toothpaste

Coslys Bělicí zubní pasta propolis 100 g

Whitening Toothpaste

  • Bez DPH 131 Kč

Zubní pasta s obsahem propolisu a minerálních solí napomáhá obnovovat přirozenou barvu skloviny a pečuje o zdraví celé ústní dutiny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Coslys bělicí zubní pasta propolis je vyrobena z jedinečných látek, které napomáhají obnovovat přirozenou bílou barvu skloviny a pečují o zdraví zubů. Životní styl, pití kávy nebo černého čaje zbarvují zubní sklovinu, která žloutne. Pravidelné používání této pasty obnovuje přirozenou barvu skloviny a posiluje zdraví zubů.

Zásadité pH zubní pasty chrání před působením kyselin a vyrovnává pH v ústech. Díky tomu předchází vzniku zubnímu kazu. Složení je bohaté na propolis, jenž je při péči o zuby používán již dlouhou dobu pro své příznivé účinky na ústní dutinu. Pomáhá ji dezinfikovat a přispívá ke snížení bolesti zubů či léčbě zánětů dásní a aftů.

Pasta díky obsaženým minerálním solím zklidňuje záněty a podráždění dásní a přispívá k jejich odstranění. Minerální soli navíc přirozeně mineralizují zuby a posilují sklovinu. Pasta je vhodná pro každodenní používání, není slaná a má jemnou mátovou příchuť.

Použití: Po každém jídle naneste měkkým kartáčkem na zuby, poté opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Není vhodné pro děti do sedmi let.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua (Water), Dicalcium Phosphate Dihydrate, Silica, Titanium Dioxide, Sodium Bicarbonate, Aroma (Flavour), Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Xantan Gum, Alcohol, Propolis Extract1), Stevia Rebaudiana Extract, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Potassium Hydroxide, Limonene

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Dicalcium Phosphate Dihydrate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Alcohol, Limonene

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez SLS a SLES

Výrobce: Comptoir des lys, Z.A. des Douets jaunes, 49360 SOMLOIRE Francie, tel: 02 41 55 66 65, http://www.comptoirdeslys.com/en/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Cocamidopropyl Betaine / Adéla 14. 12. 2015 08:39

Neobsahuje sice SLS, ale jiný (méně známý) alergen Cocamidopropyl Betaine. Abrazivita neuvedena....

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?