Možnosti nákupu na prodejnách BiOOO.cz
Otevřeno: |
ks |
Regál
Police
|
|
Otevřeno: |
ks | Hlídat dostupnost | |
Otevřeno: |
Na této prodejně produkt nevedeme. Objednejte si jej přes e-shop a zde vyzvedněte. |
Otevřeno: |
ks
|
Regál
Police
|
ks |
||
Na této prodejně produkt nevedeme. Objednejte si jej přes e-shop a zde vyzvedněte. |
Ben & Anna Ben & Anna Krém na ruce s avokádovým olejem - intenzivní regenerace, 30 g
Ben & Anna Ben & Anna Krém na ruce s avokádovým olejem - intenzivní regenerace, 30 g
Až vás budou utrápené ruce žadonit o intenzivní regeneraci, mázněte je tímto výživným krémem. Byl stvořený na míru suché, drsné a podrážděné pokožce. Číst více...
Regeneruje ji a vyživí důmyslnou kombinací avokádového a mandlového oleje a bohatého bambuckého a kakaového másla. Ruce zanechá hydratované, sametově hebké a opečované.
Jaké rostlinné poklady pečují o vaše ruce?
Avokádový olej patří mezi nejhodnotnější zdroje minerálů, vitaminů a omega-3 a omega-6 kyselin. Účinně obnovuje elasticitu pokožky, zvláčňuje ji, vyhlazuje a zbavuje vrásek.
Mandlový olej je lehoučký a právě pro svou jemnost a šetrnost je vhodný zejména pro citlivou, ale i hrubou a suchou pokožku. Vyniká vysokým obsahem nenasycených mastných olejů, jako je kyselina olejová a kyselina linolenová.
Bambucké máslo pomáhá pokožku hydratovat a krásně ji regeneruje.
Kakaové máslo hydratuje a chrání pokožku. Zároveň příznivě působí při regeneraci poškozených kožních buněk.
Výtažek z aloe vera má protizánětlivé účinky, hojí a zklidňuje pokožku.
Složení:
Aqua (Water), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Oryza Sativa (Rice) Starch, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Stearic Acid, Caesalpinia Spinosa (Tara Tree) Gum, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil, Limonene, Linalool, Coumarin, Geraniol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
Ben & Anna je značkou přírodních produktů, která vznikla díky dvěma veganům, kteří utekli z berlínské džungle do klidu německého venkova. Hledali tu pravou kosmetiku, jež by splňovala jejich přísné požadavky.
Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.
Výrobce: JM Nature GmbH, Adalbert-Stifter-Str. 15 , 34246, Vellmar, Německo
Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se