Nobilis Tilia Benzoe Absolue 5 ml

Nobilis Tilia Benzoe Absolue 5 ml

  • Bez DPH 102 Kč

Éterický olej Benzoe Absolue má skvělé harmonizační účinky na tělo i mysl. Působí pozitivně na zažívací a vylučovací trakt, tělo pročišťuje a posiluje jej.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Benzoe Absolue Nobilis Tilia má skvělé harmonizační účinky na tělo i mysl. Zklidňuje, pomáhá snadněji snášet stres i nadměrné starosti. Kromě toho působí benzoe pozitivně na zažívací a vylučovací trakt, tělo pročišťuje a posiluje jej.

Benzoe pomáhá při nadměrné psychické zátěži, mírní dopady stresu a pomáhá ke klidnějšímu spánku. Příjemně sladká vanilková vůně mírní nadměrné přemýšlení o problémech a starostech, zklidňuje tělo i mysl. Navíc má pozitivní účinky na činnost zažívacího traktu, působí při nadýmání a průjmu, pomáhá při onemocněních močového měchýře.

Zklidnění pro tělo i mysl

Éterický olej Benzoe od Nobilis Tilia se vyznačuje silnými harmonizačními účinky. Benzoe je pryskyřicí, jejíž esence je velice oblíbená v tradiční výrobě parfémů a krásně provoní váš domov svou nasládlou vanilkovou vůní a používá se také jako součást kadidla. Benzoe díky své příjemné vůni pomáhá prohlubovat odpočinek a je vhodnou esencí rovněž pro rozjímání a meditaci.

Bojujte proti stresu

Benzoe má mocné účinky při nadměrné psychické zátěži a pomůže vám ulevit při zvýšeném stresu a duševním vyčerpání. Benzoe pomáhá zapomenout na starosti, uvolnit napjatou mysl a zmírňuje rovněž bolesti hlavy. Zároveň podporuje zdravou funkci trávicího traktu a ulevuje při průjmu a nadýmání. Působí rovněž na vylučovací systém a pomáhá při onemocněních močové trubice a močového měchýře.

Umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Bergamot 5 ml

Bergamot posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Má harmonizační účinky také na psychiku, působí antidepresivně.