Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Yellow and Blue Bika jedlá soda 1 kg dóza

Yellow and Blue Bika jedlá soda 1 kg dóza

Značka: Yellow and Blue
Certifikáty: ECO GARANTIE
Certifikát ECO GARANTIE
102
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Jedlá soda je přírodním univerzálním pomocníkem pro celou domácnost. Soda je vhodná pro eliminaci pachů, čištění skvrn z textilu nebo odstranění nečistot z odpadů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(12)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Jedlá soda Yellow and Blue je přírodním univerzálním pomocníkem pro celou domácnost. Soda je vhodná pro eliminaci pachů, čištění skvrn z textilu, odstranění nečistot z odpadů, vyčištění varné konvice či kávovaru... jedlá soda se v domácnosti určitě neztratí. Navíc je díky přírodnímu složení šetrná k životnímu prostředí a zbytečně jej nezatěžuje.

Jedlá soda skvěle eliminuje pachy, ať už se jedná o zápach v lednici, myčce nádobí, plastových krabičkách na potraviny, prkénku na krájení potravin nebo zapáchající potahy v autě či koberec. Soda také zvyšuje účinnost pracích prášků, proto jí můžete přidat přímo do zásobníku pračky k pracímu prášku či v sodném roztoku prádlo před praním namočit.

Jedlá soda také výborně poslouží pro odstranění nečistot, ať už z rukou, kávovaru či z vodovodních odpadů. V případě odpadů navíc eliminuje případný nepříjemný zápach. Slabý sodný roztok je také vhodný pro mytí ovoce a zeleniny.

Univerzální pomocník

Bika jedlá soda je produkt, který se rozhodně v žádné domácnosti neztratí a má široké spektrum využití. Jedlá soda je klasickým přípravkem, který je opravdu univerzální, ale zároveň váš domov nezatěžuje syntetickými složkami, jako konvenční čistící prostředky. Zároveň splňuje mnoho funkcí v jednom, a tak nezatěžujete životní prostředí přebytečným odpadem.

Eliminace zápachu

Jedlá soda má vysokou schopnost minimalizovat nepříjemné pachy všeho druhu. Můžete ji použít například do ledničky, kdy odstraňuje zápach i velmi aromatických uskladněných potravin. Skvěle také účinkuje na krabičky na potraviny, které často absorbují jejich přirozený pach, který pak dlouhodobě přetrvává. Můžete ji použít i na textil, ať už ve formě koberců, potahů či oblečení. 

Dokonale čistý domov

Jedlá soda je velice často využívána také jako univerzální čistič pro domácnost. Dokáže vás zbavit i velice odolných skvrn například z potravin. Použijte ji třeba na čištění prkének se skvrnami po krájení zeleniny či ovoce. Jedlá soda čistí usazené nečistoty ve varných konvicích, kávovarech i odpadech a přináší do vašeho domova dokonalou čistotu.

Použití: Požadované množství sody lehce navlhčete vodou, aby vznikla hutnější pasta. Aplikujte na čištěný povrch a poté omyjte vodou či otřete vlhkým hadříkem. Pro eliminaci pachů např. v lednici použijte sodu v suché formě.

Tip: Jedlou sodu také můžete použít jako suchý šampon pro vaše mazlíčky, či pro eliminaci pachů ze zvířecích pelíšků.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a , 61700, Brno, Česká republika , tel: +420 511 119 820

Z blogu (12)

10 důvodů, proč přejít na ekodrogerii

5 tipů na využití éterických olejů v domácnosti

DIY čisticí prostředky pro vaši koupelnu

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

Jak se nezabít při úklidu

Jedlá soda - nenápadný superhrdina

Jedlá soda - všestranný pomocník v domácnosti

Jste kyselí nebo "jen" překyselení?

Předsevzetí v rámci přírodní kosmetiky

TIERRA VERDE: Cesta za čistou planetou

Tipy na vánoční úklid bez chemikálií

Vánoční úklid - čistá domácnost, čistá mysl

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: