Yellow and Blue Bika jedlá soda 1 kg dóza

Yellow and Blue Bika jedlá soda 1 kg dóza

Jedlá soda je přírodním univerzálním pomocníkem pro celou domácnost. Soda je vhodná pro eliminaci pachů, čištění skvrn z textilu nebo odstranění nečistot z odpadů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jedlá soda Yellow and Blue je přírodním univerzálním pomocníkem pro celou domácnost. Soda je vhodná pro eliminaci pachů, čištění skvrn z textilu, odstranění nečistot z odpadů, vyčištění varné konvice či kávovaru... jedlá soda se v domácnosti určitě neztratí. Navíc je díky přírodnímu složení šetrná k životnímu prostředí a zbytečně jej nezatěžuje.

Jedlá soda skvěle eliminuje pachy, ať už se jedná o zápach v lednici, myčce nádobí, plastových krabičkách na potraviny, prkénku na krájení potravin nebo zapáchající potahy v autě či koberec. Soda také zvyšuje účinnost pracích prášků, proto jí můžete přidat přímo do zásobníku pračky k pracímu prášku či v sodném roztoku prádlo před praním namočit.

Jedlá soda také výborně poslouží pro odstranění nečistot, ať už z rukou, kávovaru či z vodovodních odpadů. V případě odpadů navíc eliminuje případný nepříjemný zápach. Slabý sodný roztok je také vhodný pro mytí ovoce a zeleniny.

Univerzální pomocník

Bika jedlá soda je produkt, který se rozhodně v žádné domácnosti neztratí a má široké spektrum využití. Jedlá soda je klasickým přípravkem, který je opravdu univerzální, ale zároveň váš domov nezatěžuje syntetickými složkami, jako konvenční čistící prostředky. Zároveň splňuje mnoho funkcí v jednom, a tak nezatěžujete životní prostředí přebytečným odpadem.

Eliminace zápachu

Jedlá soda má vysokou schopnost minimalizovat nepříjemné pachy všeho druhu. Můžete ji použít například do ledničky, kdy odstraňuje zápach i velmi aromatických uskladněných potravin. Skvěle také účinkuje na krabičky na potraviny, které často absorbují jejich přirozený pach, který pak dlouhodobě přetrvává. Můžete ji použít i na textil, ať už ve formě koberců, potahů či oblečení. 

Dokonale čistý domov

Jedlá soda je velice často využívána také jako univerzální čistič pro domácnost. Dokáže vás zbavit i velice odolných skvrn například z potravin. Použijte ji třeba na čištění prkének se skvrnami po krájení zeleniny či ovoce. Jedlá soda čistí usazené nečistoty ve varných konvicích, kávovarech i odpadech a přináší do vašeho domova dokonalou čistotu.

Použití: Požadované množství sody lehce navlhčete vodou, aby vznikla hutnější pasta. Aplikujte na čištěný povrch a poté omyjte vodou či otřete vlhkým hadříkem. Pro eliminaci pachů např. v lednici použijte sodu v suché formě.

Tip: Jedlou sodu také můžete použít jako suchý šampon pro vaše mazlíčky, či pro eliminaci pachů ze zvířecích pelíšků.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?