Yellow and Blue Bika jedlá soda 1 kg

Yellow and Blue Bika jedlá soda 1 kg

  • Bez DPH 65 Kč

Jedlá soda Yellow and Blue je přírodním univerzálním pomocníkem pro celou domácnost. Soda je vhodná pro eliminaci pachů, čištění skvrn z textilu, odstranění nečistot z odpadů, vyčištění varné konvice či kávovaru,... jedlá soda se v domácnosti neztratí. Navíc, díky přírodnímu složení je šetrná k životnímu prostředí a zbytečně jej nezatěžuje.

Jedlá soda skvěle eliminuje pachy, ať už se jedná o zápach v lednici, myčce nádobí, plastových krabičkách na potraviny, prkénku na krájení potravin nebo zapáchající potahy v autě či koberec. Soda také zvyšuje účinnost pracích prášků, pro jí můžete přidat přímo do zásobníku pračky k pracímu prášku či v sodném roztoku prádlo před praním namočit.

Jedlá soda také výborně poslouží pro odstranění nečistot, ať už z rukou, kávovaru či z vodovodních odpadů. V případě odpadů navíc eliminuje případný nepříjemný zápach. Slabý sodný roztok je také vhodný pro mytí ovoce a zeleniny.

Univerzální pomocník

Bika jedlá soda je produkt, který se rozhodně v žádné domácnosti neztratí a má široké spektrum využití. Jedlá soda je klasickým přípravkem, který je opravdu univerzální, ale zároveň váš domov nezatěžuje syntetickými složkami, jako konvenční čistící prostředky. Zároveň splňuje mnoho funkcí v jednom, a tak nezatěžujete životní prostředí přebytečným odpadem.

Eliminace zápachu

Jedlá soda má vysokou schopnost minimalizovat nepříjemné pachy všeho druhu. Můžete ji použít například do ledničky, kdy odstraňuje zápach i velmi aromatických uskladněných potravin. Skvěle také účinkuje na krabičky na potraviny, které často absorbují jejich přirozený pach, který pak dlouhodobě přetrvává. Můžete ji použít i na textil, ať už ve formě koberců, potahů či oblečení. 

Dokonale čistý domov

Jedlá soda je velice často využívána také jako univerzální čistič pro domácnost. Dokáže vás zbavit i velice odolných skvrn například z potravin. Použijte ji třeba na čištění prkének se skvrnami po krájení zeleniny či ovoce. Jedlá soda čistí usazené nečistoty ve varných konvicích, kávovarech i odpadech a přináší do vašeho domova dokonalou čistotu.

Použití: Požadované množství sody lehce navlhčete vodou, aby vznikla hutnější pasta. Aplikujte na čištěný povrch a poté omyjte vodou či otřete vlhkým hadříkem. Pro eliminaci pachů např. v lednici použijte sodu v suché formě.

Tip: Jedlou sodu také můžete použít jako suchý šampon pro vaše mazlíčky, či pro eliminaci pachů ze zvířecích pelíšků.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Hydrogenuhličitan sodný

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Univerzální čistič

Univerzální čistič s rozprašovačem je vhodný pro ošetření a dezinfekci všech povrchů v domácnosti, včetně lakovaného dřeva. Lehce rozpustí nečistoty a čištěný povrch spolehlivě vydezinfikuje.