Herba Medica Bilikal

Herba Medica Bilikal

  • Značka: Herba Medica
  • Balení: 100 tablet, 50 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 290 Kč

Rostlinný doplněk stravy Bilikal Herba Medica je určený pro podporu činnosti žlučových cest i celkové zdraví žlučníku. Kombinace bylinek stimuluje funkce žlučníku i vylučování žluči, zároveň přispívá ke zdraví jater. Doplněk je vhodný k ochraně a podpoře funkce žlučníku i žlučových cest. Stimuluje sekreci žluče a snižuje riziko vzniku žlučových kamenů. Příznivě ovlivňuje zánětlivé změny žlučníku a žlučových cest a také zlepšuje funkci jater.

Obsahuje mix bylin, které příznivě působí především na žlučník a játra. Smetanka lékařská pomáhá podporovat trávení, přispívá k normální funkci trávicího traktu a udržuje normální funkci jater. Podporuje vylučování žluči a trávicích enzymů, tím pomáhá při trávení tuků. Čekanka obecná podporuje trávení a stimuluje produkci trávicích tekutin, tím přispívá k ochraně jater. Řepík lékařský má příznivý účinek na metabolické procesy trávicího traktu. Rozmarýn podporuje normální činnost jater a žlučových cest, podporuje trávení a normální funkci trávicího traktu. Jitrocel kopinatý má uklidňující a podpůrné účinky při kašli a příznivě ovlivňuje sliznici dýchacích cest. Třezalka tečkovaná působí na metabolismus a trávení.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Smetanka lékařská kořen, Čekanka obecná kořen, Řepík lékařský nať, Zeměžluč menší nať, Rozmarýn list, Jitrocel kopinatý list, Třezalka tečkovaná nať, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: žlučník, játra a ledviny

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?