Herba Medica Bilikal

Herba Medica Bilikal

Bilikal působí díky smetánce či čekance pozitivně na činnost střev. Tyto účinky podporují také řepík nebo třezalka, které současně podporují správnou fuknci žlučníku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rostlinný doplněk stravy Bilikal Herba Medica obsahuje pečlivě zvolenou kombinaci bylinných výtažků s pozitivními účinky na trávicí systém. Obsahuje například extrakty z kořene smetánky nebo čekanky, které stimulují trávení a napomáhají správné činnosti žaludku, jater a střev.

Normální trávení a funkci jater ovlivňují také přidané výtažky z řepíku, rozmarýnu či třezalky, které současně pozitivně působí také na žlučník a vylučování. Trávení podporuje i jitrocel, který přispívá k správné funkci jater a střevního traktu a působí příznivě na střevní mikroflóru.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace. Tento doplněk stravy obsahuje třezalku, která může snižovat účinky hormonální antikoncepce a dalších hormonálních léků a zároveň zvyšovat působení antidepresiv.

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?