Herba Medica Bilikal

Herba Medica Bilikal

Bilikal obsahuje kombinaci bylinek, jako je pampeliška, čekanka či zeměžluč. Právě pampeliška spolu s čekankou napomáhají normální činnosti žaludku, jater a střev.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rostlinný doplněk stravy Bilikal Herba Medica obsahuje pečlivě zvolenou kombinaci bylinných výtažků s pozitivními účinky na trávicí systém. Obsahuje například extrakty z kořene smetánky nebo čekanky, které stimulují trávení a napomáhají optimální činnosti žaludku, jater a střev.

Normální trávení a funkci jater pozitivně ovlivňují také přidané výtažky z řepíku, rozmarýnu či třezalky, které současně pozitivně působí také na žlučník a vylučování. Trávení podporuje i jitrocel, který přispívá k normální funkci jater a střevního traktu a působí příznivě na střevní mikroflóru.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace. Tento doplněk stravy obsahuje třezalku, která může snižovat účinky hormonální antikoncepce a dalších hormonálních léků a zároveň zvyšovat působení antidepresiv.

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?