English Tea Shop Bílý čaj borůvka a bezový květ

English Tea Shop Bílý čaj borůvka a bezový květ

Bílý čaj s kousky borůvek a bezovým květem má svěží ovocnou chuť, která povzbudí a vzpruží unavené tělo i mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bílý čaj s kousky borůvek a bezovým květem English Tea Shop má svěží ovocnou chuť, která povzbudí a vzpruží unavené tělo i mysl. Jemná chuť bílého čaje se snoubí s nasládlým bezovým květem a kousky borůvek, a vytváří tak jedinečnou osvěžující chuť. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete toto osvěžení dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Bílý čaj, mladé nerozvinuté čajové lístky, je bohatý na množství antioxidantů a teinu, které prospívají celému organismu. Antioxidanty chrání tělo před nepříznivými vnějšími vlivy a známkami předčasného stárnutí, zatímco tein povzbuzuje organismus a zrychluje metabolismus tuků. Jemná chuť bílého čaje je doplněna o aromatickou citronovou trávu, bezinkové květy a šťavnaté kousky borůvek, společně tak vytváří jedinečnou chuť, kterou ocení nejeden milovník čaje.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 80 °C a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem vody o teplotě 80 °C a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté oslaďte, přidejte další 0,5l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bílý čaj, Citronová tráva, Bezinky, Kousky borůvek, Přírodní příchuť borůvek

Možné alergeny: Citronová tráva

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?