Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

Síťovky, tašky, pytlíky a utěrky

Síťovky, pytlíky, utěrky a další pomocníci do domácnosti z bio organické bavlny jsou mimořádně kvalitní, odolní a dokáží vám plně nahradit kvanta nerecyklovatelných mikrotenových sáčku a igelitových tašek. Produkty z organické bavlny můžete používat znovu a znovu, podle potřeby je vyprat a opět zařadit do koloběhu. Nevytváříte tak zbytečný nerecyklovatelný odpad, který se hromadí v přírodě a navíc ušetříte i svoji peněženku.

Filtrovat produkty
50 Kč
Pytlík z bio bavlny je skvělý pro uložení drobné kosmetiky a dalších nezbytností doma i kdekoliv na cestách. Bavlněný pytlík je vybaven zadrhávací šňůrkou, takže máte jistotu, že se vám nic nevysype.
141 Kč
Síťovka s dlouhým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je stylová a praktická, díky jejímu použití netvoříte zbytečný odpad.
89 Kč
Síťovinový sáček v rozměrech 38 × 30 centimetrů je vhodný k nákupu i skladování potravin, zejména ovoce a zeleniny. Unese několik kilogramů, je prodyšný a snadno ho vyperete v pračce.
79 Kč
Praktický síťový sáček z biobavlny na uchování ovoce a zeleniny. Hodí se k samotnému nákupu, ale i k následnému skladování.
109 Kč
Menší utěrka ze směsi bambusové viskózy a biobavlny má hebký povrch a vynikající savé vlastnosti. Hodí se k udržování celé domácnosti.