MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Paletky

Pokud milujete kouřové líčení, pak vám nesmí chybět paletka očních stínů. Jednotlivé barvičky jsou sladěny tak, aby spolu ladily a pomohly vám dosáhnout vysněného líčení. Můžete je libovolně kombinovat, ale lze je nanášet i jednotlivě, takže si každý den můžete užít jiný oční make-up. Magnetické paletky jsou skvělým způsobem, jak mít po ruce vždy hned několik produktů. Lze do nich vkládat nejen různé barevné kombinace očních stínů, ale do některých z nich se vejdou i tvářenky nebo kompaktní make-up. Obsah magnetické paletky můžete kdykoliv podle nálady obměnit. Ve spoustě z nich najdete navíc i praktické zrcátko, takže se můžete nalíčit úplně kdekoliv.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Cena
-
377 Kč
Paletka obsahuje šest očních stínů, matných i třpytivých, a to od jemné smetanové až po výraznou čokoládovou. Můžete je libovolně kombinovat dle momentální nálady.
377 Kč
Paletka obsahuje bílý, růžový a čokoládový stín, a to jak v matné, tak třpytivé variantě. Barvy k sobě krásně ladí a pomohou vám vytvořit jemné i výraznější líčení.
ZAO
423 Kč
Bambusovou magnetickou paletku zakoupíte prázdnou a pak už si jen Vy sama vyberete a naplníte ji kombinací produktů dle svých potřeb. Tak jako je tomu například na ukázkové fotografii. Praktická paletka s magnetickým dn
Doprava zdarma
1890 Kč
Paletka 12 očních minerálních stínů inspirovaná zlatou hodinou s organickým a fair trade kokosovým olejem a bambuckým máslem je výjimečná nejen složením, ale také plně recyklovatelným obalem.
Výprodej
 
Paletka z limitované edice obsahuje vše potřebné pro dokonalé nalíčení očí. Najdete v ní oční stíny, černou tužku a řasenku. Díky přidanému aplikátoru a zrcátku je sada připravena k použití kdykoli a kdekoli.