MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Péče o rty

Péče o rty za pomoci přírodní a bio kosmetiky přináší moderní ženě možnosti, jak rty nejen zvýraznit, ale také ošetřit. Pro péči jsou určeny speciální balzámy a tyčinky na rty a dekorativní řadu zastupují přírodní a bio konturovací tužky na rty, lesky na rty a rtěnky, které po nanesení vydrží a po celou dobu líčení rty vyživují.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Barva
Složení
Cena
-
ZAO
453 Kč
Přirozený růžový odstín rtěnky s matnou texturou působí opravdu přirozeně a jen zvýrazní vaši barvu rtů. Navíc nevysušuje a nezatěžuje rty.
ZAO
453 Kč
Rtěnka s matnou texturou v tmavě růžovém odstínu se studeným podtónem. Snadno se nanáší díky krémové konzistenci a poskytuje celodenní komfort při nošení.
ZAO
343 Kč
Matná rtěnka se sametově jemnou konzistencí zvýrazní vaše rty odstínem klasické červené. Rtěnka obsahuje bambucké a kakaové máslo.
ZAO
343 Kč
Náplň matné rtěnky s komfortní krémovou konzistencí v sytém tmavě růžovém odstínu, který zvýrazní vaše rty a opticky vybělí barvu vašich zubů.
ZAO
351 Kč
Extra matná rtěnka vaše rty rovnoměrně pokryje sytou barvou, dodá jim dokonale samotový vzhled a zároveň o ně během dne bude pečovat.
ZAO
453 Kč
Klasická matná rtěnka v atraktivním studeném odstínu červené dodá vašim rtům šťavnatý vzhled a působí opravdu elegantně.
ZAO
453 Kč
Tmavě rudý odstín matné rtěnky je nestárnoucí klasikou a synonymem elegance. Rtěnka se snadno nanáší díky krémové konzistenci a dlouho vydrží.
ZAO
343 Kč
Matná rtěnka ve formě náplně zvýrazní vaše rty červeným odstínem se studeným podtónem a pečuje o ně po celý den.
ZAO
343 Kč
Náplň matné rtěnky v tlumeném růžovém odstínu. Tato barva je ideální pro každodenní líčení a udrží rty komfortně vláčné.
ZAO
 
Tělový odstín rtěnky se sametově jemnou matnou strukturou zvýrazní vaše rty, ale zároveň působí velmi přirozeně. Rtěnka navíc nevysušuje rty.
ZAO
 
Náplň matné krémové rtěnky v tělovém odstínu nevysušuje rty, ale zároveň má skvělou pigmentaci. Bambucké a kakaové máslo vyživují rty.
ZAO
 
Extra matná rtěnka vaše rty rovnoměrně pokryje sytou barvou, dodá jim dokonale sametový vzhled a zároveň o ně během dne bude pečovat.