Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít dopravu zdarma.

Aromaterapie pro děti

Aromaterapie je účinnou podporou v náročných situacích, pomocníkem pro zlepšení nálady, i prevencí častých neduhů, jako je bolení bříška, nebo dýchací obtíže. Navíc je aromaterapie záležitost čistě přírodní a šetrná, což je zejména u dětí velmi důležitým kritériem. Přes svou jemnost mají éterické oleje zároveň i velkou sílu, což je třeba hlavně u miminek a dětí do jednoho roku skutečně respektovat a používat pouze ty nejjemnější éterické oleje, ideálně v biokvalitě, v nízkých koncentracích a obezřetně. Pro miminka a malé děti můžete s úspěchem použít také květové vody, které jsou mnohem jemnější než čisté éterické oleje, a zároveň mají velmi příjemný aromaterapeutický efekt.

Filtrovat produkty

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.

Grep 10 ml

Grep osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené.

Klementinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z klementinek se vyznačuje osvěžující mírně sladkou vůní, která je velice oblíbená i u dětí. Uvolňuje napětí, ulevuje od bolestí hlavy a má revitalizační účinky.