Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Přírodní deodoranty

Přírodní a bio deodoranty pro hygienu a zanechávání příjemné pachové stopy spojují příjemné, užitečné a zdravé. Běžné chemické deodoranty a antiperspiranty obsahují hliníkové soli pro potlačení zápachu, ale jsou podezřelé z karcinogenních účinků. Přírodní a bio varianty existují jako kuličky, tuhé tyčinky, spreje a pudry a šířkou nabídky zaručují, že si vyberou muži, ženy i jedinci s citlivou pokožkou.

Filtrovat produkty
Výprodej
423 Kč
Deodorant s lehkou příjemnou vůní s praktickým sprejovým aplikátorem se snadno používá a ochrání vás během dne před vznikem tělesného pachu i nadměrným pocením.
169 Kč
Deodorant Sensitive pro citlivou pokožku účinně předchází vzniku tělesného zápachu, eliminuje nadměrné pocení a dodává pocit svěžesti.
252 Kč
Přírodní tuhý deodorant s antibakteriálním tea tree dlouhodobě neutralizuje zápach potu a pečuje o jemnou pokožku podpaží. Čajovníkový olej nebo-li tea tree je znám pro své všestranné léčebné účinky.
225 Kč
Přírodní tuhý deodorant Tea tree a levandule vás zahalí do příjemné květinové vůně a zároveň ochrání před vznikem tělesného zápachu. Složení bez obsahu solí hliníku pečuje o citlivou pokožku podpaží.
225 Kč
Přírodní tuhý deodorant Svěžest jara vás zahalí do příjemné čisté vůně a zároveň ochrání před vznikem tělesného zápachu. Složení bez obsahu solí hliníku pečuje o citlivou pokožku podpaží.