Prohlédněte si vaše seznamy přání

Slané zubní pasty

Zubní pasty s přírodním složením důkladně vyčistí vaše zuby a pomáhají bojovat proti zubnímu kazu. Slané zubní pasty vás překvapí svou zajímavou chutí a díky obsažené soli mají antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Filtrovat produkty
109 Kč
Zubní pasta s olejem z černého kmínu v sobě spojuje účinky přírodních výtažků s rostlinnými oleji. Působí proti zubnímu kazu, paradentóze a podporuje přirozeně zdravou mikroflóru v ústech.
124 Kč
Minerální zubní pasta je určena pro jemnou přírodní péči o zuby. Obsahuje rostlinné výtažky a má jemnou chuť máty. Pomáhá bojovat proti zubnímu kazu a šetrně odstraňuje zubní povlak. 
124 Kč
Zubní pasta s mořskou solí, bílým jílem a výtažky z bylin důkladně čistí chrup, zanechává je dokonale hladké a současně snižuje riziko vzniku kazu i zubního kamene.
 
Zubní pasta Neutral rozzáří váš úsměv a současně pečuje. Mořská sůl a kyselina křemičitá šetrně odstraňují zubní povlak, zatímco karvonový olej osvěžuje dech.
 
Zubní pasta má výbornou čisticí schopnost díky obsahu měkkých krystalků mořské soli. Rostlinné výtažky posilují sklovinu a brání tak vzniku kazu.
 
Zubní pasta s vysokým podílem výtažků z tea tree a neemu pečuje o zdraví celé ústní dutiny, snižuje riziko vzniku zubního kazu a zároveň působí skvěle antisepticky.
 
Zubní pasta s vysokým podílem výtažků z tea tree a máty pečuje o zdraví celé ústní dutiny, snižuje riziko vzniku zubního kazu a zároveň působí skvěle antisepticky.