MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Tuhé přírodní šampony

Tuhé šampony a vlasová mýdla představují alternativu ke klasickým tekutým šamponům a pro jejich kompaktní rozměry je oceníte nejen na cestách. S tuhými šampony se snadno pracuje. Stačí s nimi několikrát přejet namočené vlasy, opláchnout, a je to. Výborně čistí, a navíc obsahují spoustu pečujících bylinných výtažků, rostlinné a éterické oleje nebo různé jíly. Také v nich nenajdete agresivní sulfáty, které dráždí pokožku hlavy.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Cena
-
69 Kč
Visaka je ajurvédské bylinné mýdlo, které hloubkově čistí pokožku bez zbytečného vysušování. Je vhodné i pro použití jako vlasové mýdlo, jemně čistí vlasy i pokožku hlavy.
235 Kč
Tuhý šampon s šetrnými tenzidy a kvalitními rostlinnými oleji pro normální až suché vlasy. Vhodný také pro citlivou a sušší vlasovou pokožku.
235 Kč
Tuhý šampon s šetrnými tenzidy a kvalitními rostlinnými oleji pro normální až mastné vlasy. Vhodný také pro citlivou pokožku náchylnou k tvorbě lupů.
157 Kč
Tuhý šampon Neelyadi je určený pro lámavé vlasy, které hloubkově posiluje, dodává jim lesk a jemnost. Šetrně čistí vlasy i vlasovou pokožku a zklidňuje ji bez zbytečného vysušování.
Novinka
330 Kč
Tuhý šampon ze saponifikovaného RAW kokosového oleje jemně myje vlasy i vlasovou pokožku a navíc také podporuje růst vlasů a jejich lesk.
Novinka
245 Kč
Tuhý šampon se sladkou vůní divoké trávy je vhodný zejména pro mastné vlasy. S přehledem nahradí dvě lahvičky klasického šamponu a navíc vám nezbyde žádný zbytečný plastový odpad.
Novinka
245 Kč
Tuhý šampon se šťavnatou vůní pomerančů je vhodný pro suché vlasy. S přehledem nahradí dvě lahvičky klasického šamponu a navíc vám nezbyde žádný zbytečný plastový odpad.
Novinka
330 Kč
Tuhý šampon ze saponifikovaného RAW kokosového oleje jemně myje vlasy i vlasovou pokožku a navíc také podporuje růst vlasů a jejich lesk.