Aromaterapie pro miminka

Ačkoli obecně se aromaterapie nedoporučuje pro těhotné z důvodu možného poškození plodu silnými esencemi, jemnější chemotypy nejznámějších a univerzálně působících éterických olejů můžeme používat již dost brzy poté, co se děťátko vyklube na svět. K dispozici jsou osvěžovače vzduchu pro miminka, ale také jemně působící éterické oleje pro snadnější dýchání a také pro masáže - a to nejen bříška při nadýmání, ale celého tělíčka.

Filtry a parametry produktů:

Certifikáty:

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.

Heřmánek modrý 2 ml

Esenciální olej Heřmánek je všestranně účinný pro celou řadu problémů s trávicím systémem, proti bolestem nebo vysokým teplotám. Protizánětlivé účinky heřmánku přispívají k boji proti nemocem.

Ravensara 5 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými dezinfekčními účinky pomáhá při chřipce a nachlazení a podporuje vylučování hlenu. Zmírňuje bolesti a zlepšuje schopnost koncentrace.

Majoránka 5 ml

Rostlinná silice z majoránky má silný zklidňující a uvolňující efekt, pomáhá při tělesném a duševním vypětí. Zároveň působí na nemoci dýchacího traktu a podporuje trávicí systém.