Prohlédněte si vaše seznamy přání

Sady čajů

Sada kvalitních bio čajů je skvělým dárkem pro každého. Nabízí nepřekonatelnou chuť čajů v bio kvalitě v lákavém dárkovém balení. Ideální pozornost pro každého milovníka čaje.

Filtrovat produkty
139 Kč
Nevíte, který z čajů Numi zvolit? Máte rádi černé, zelené, bílé či bylinkové čaje i pu-erh? Jemné i kořeněné? Pak vyzkoušejte unikátní sadu 9 druhů kvalitních čajů Numi.
192 Kč
S dárkovou sadou čajů Wellness potěšíte každého, kdo má rád spojení kvalitních čajů, bylinek a koření. Ať už touží po příjemné cestě do říše snů, nebo chce podpořit hubnutí.
194 Kč
Jestli milujete čaje English Tea Shop, ale nevíte, který zvolit, sáhněte po sadě Zelené ozdoby. Obsahuje šest různých čajů, každý po dvou kouscích, které udělají radost i pod stromečkem.
383 Kč
Dárková sada porcovaných čajů zlatá Vánoční kostka kombinuje kvalitní ovocné, zelené i černé čaje s kvalitním kořením, bylinkami a kousky ovoce. V sadě najdete šest různých druhů čaje.
193 Kč
Vánoční sada obsahuje čtyři různé druhy černých a zelených čajů. Zpříjemní sváteční chvíle a zároveň ji můžete použít jako dekoraci na vánoční stromeček.