Čaje a cukrovinky

Něco pro mlsné jazýčky! Taková čokoláda s nejrůznějšími příchutěmi či náplněmi potěší nejen děti, ale i nejednoho dospěláka. Pod stromečkem však uděláte radost i čaji, třeba těmi od Numi, které vás okouzlí svými nevšedními chuťovými kombinacemi. O Vánocích se doma určitě neztratí různé druhy zdravého cukroví od značky Govinda. Výborně se hodí nejen jako malý dárek pod stromeček, ale i jako pohoštění pro návštěvu, když nestíháte napéct vlastní.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Cena
-
85 Kč
Orientální kořenicí směs do kávy obsahuje směs kardamomu, skořice, nového koření a hřebíčku, které v horké kávě uvolní své silné, sladké a citrónové aroma. 
99 Kč
Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Medovina vyráběná metodou za studena z květového medu. Je naprosto přírodní, bez přídavků koření - vychutnáte si tak plnou chuť medu. 
199 Kč
Jemně namleté arašídy do lahodného másla bez přidaných cukrů, soli, barviv či jiných látek můžete přidat do oblíbené kaše, smoothie nebo si jej dát jen tak :)
74 Kč
Čokoláda Gallery Dark Nuts je vyrobena z nejkvalitnějších kakaových bobů criollo a trinitario z Jižní Ameriky. Neobsahuje sójový lecitin ani přírodní vanilku. 
219 Kč
Jemně namleté kešu oříšky do lahodného másla bez přidaných cukrů, soli, barviv či jiných látek můžete přidat do oblíbené kaše, smoothie nebo si jej dát jen tak :)
74 Kč
Čokoláda Gallery Dark Fruit je vyrobena z nejkvalitnějších kakaových bobů criollo a trinitario z Jižní Ameriky. Neobsahuje sójový lecitin ani přírodní vanilku.