Pleťová kosmetika

Každý jsme jiný. A stejně tak naše pleť. V sortimentu Biooo najdete širokou škálu produktů pro každý typ pleti. Čisticí kosmetiku, pečující krémy či oleje, ale i extra péči v podobě různých sér, masek nebo peelingů. Kosmetiku na hýčkání pleti uvidí ráda pod stromečkem žena v každém věku. Najdete tu produkty různých značek i cenových kategorií, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Konzistence
Složení
Specifická označení
Typ pleti
Cena
-
579 Kč
Růžový krém pečuje o potřeby suché a citlivé pokožky náchylné k častému zčervenání a tvorbě suchých šupinek. Bohaté složení vyživuje pokožku do hloubky, zjemňuje ji a sjednocuje barevný tón.
891 Kč
Krém s vůní pomerančových květů pečuje o suchou pleť, podporuje její pružnost a regeneraci. Zároveň ji výborně ochrání před nepříznivými vnějšími vlivy.
499 Kč
Dárková a zároveň praktická sada květových vod - růžové, levandulové a heřmánkové ocení naprosto každá žena. Navíc jsou vhodné také pro péči o dětskou pokožku.
903 Kč
Pleťový elixír posiluje náročnou suchou pleť díky vysokému obsahu výživných olejů. O regeneraci se stará převážně pupalkový olej, který napomáhá tvorbě kolagenu a zanechává pleť svěží a pružnou.
1445 Kč
Bio tonikum Original není jen obyčejným tonikem. Působí zároveň jako sérum, které dokonale hydratuje pleť a poskytne ji impuls k regeneraci a tvorbě nových kožních buněk.
1265 Kč
Oční krém Xingu obsahuje místo vody výživnou šťávu z Aloe vera, která je bohatá na antioxidanty a živiny. Díky kombinaci šťávy a vzácných olejů je jemná pokožka v okolí očí okamžitě vyživena a chráněna před předčasným