Vše pro zdraví

Zdraví sice darovat nejde, ale s přírodním potravinovým doplňkem mu můžete vyjít alespoň naproti. Vyberete si z nejrůznějších tablet a prášků, ale i sirupů, sprejů apod. Tělu doplní potřebné vitaminy, minerály a další esenciální látky. Spousta z těchto produktů se hodí pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Příznivé účinky
Cena
-
Výprodej
512 Kč
Korolen má díky pečlivě zvolené kombinaci bylin mnoho pozitivních účinků na organismus. Obsažené rudé lapacho a kaštan podporují činnost imunitního systému.
289 Kč
Účinná bioaktivní směs esenciálních olejů při nachlazení, zvýšené teplotě a rýmě. 100% přírodní směs látek, jejíž účinky se doplňují a působí synergicky.
390 Kč
Zázvor patří mezi nejoblíbenější druhy koření. Klasická fytoterapie a tradiční čínská medicína ho však zároveň využívají i k léčbě mnoha zdravotních potíží, zejména nachlazení, virových či bakteriálních infekcí.
289 Kč
Účinná bioaktivní směs esenciálních olejů pomáhá ulevit od vlhkého a hlenovitého kašle. 100% přírodní směs látek, jejíž účinky se doplňují a působí synergicky.
 
Rosmarinic acid obsahuje kyselinu rozmarýnovou, jednu z nejdůležitějších účinných složek rozmarýnu lékařského. Tato rostlina se po staletí využívá jako koření, celkové tonikum s posilujícími účinky na organismus.