Směsi éterických olejů proti bolesti

Ulevte tělu díky éterickým olejům s tišícími účinky. Oleje můžete využít při nastupující bolesti nebo jako terapii v průběhu. Pořídíte aroma roll-ony, aroma i esenciální oleje, které jsou skvělou podporou při migrénách, menstruačních a jiných bolestech. Nechybí ani masážní oleje pro unavené či bolavé svaly a klouby. Směsi éterických olejů jsou synergické a obsahují protizánětlivé látky. Navíc jsou čistě přírodní a získané šetrnou cestou.

Bonusem je, že éterické oleje provoní celou domácnost, přináší pohodu i výtečnou náladu. Dále vás zaujmou směsi éterických olejů na zklidnění. Přispívají ke zmírnění napětí, lepšímu spánku a minimalizují dopady stresu. Veškeré éterické oleje, aromalampy i difuzéry naleznete v kategorii aromaterapie.

Top produkty
Nobilis Tilia Péče při migréně, směs éterických olejů 10 ml
Synergická směs éterických olejů Péče při migréně ulevuje od bolesti hlavy, zmírňuje tenzi a stres.
Poslední 5 ks!
219 Kč
You&Oil KI Bioaktivní směs, Menstruace 5 ml
Účinná bioaktivní směs esenciálních olejů při nepravidelné a bolestivé menstruaci. 100% přírodní směs látek, jejíž účinky se doplňují a působí synergicky.
Poslední 2 ks!
303 Kč
You&Oil KI Bioaktivní směs, Bolest hlavy 5 ml
Účinná bioaktivní směs esenciálních olejů pro úlevu od bolesti hlavy. 100% přírodní směs látek, jejíž účinky se doplňují a působí synergicky.
Poslední 3 ks!
314 Kč
Seřadit produkty:
5 produktů
5 produktů
vymazat filtry