Nobilis Tilia Konopný olejový multigel 50 ml

Nobilis Tilia Konopný olejový multigel 50 ml

  • Bez DPH 193 Kč

Konopný olejový multigel pečuje o citlivou problematickou pokožku hned několika různými způsoby. Můžete jej použít k lokálnímu ošetření nedokonalostí, také jako mycí pleťovou emulzi či olej do koupele.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Konopný olejový multigel Nobilis Tilia pečuje o citlivou problematickou pokožku hned několika různými způsoby. Můžete jej použít k lokálnímu ošetření nedokonalostí, ale také jako mycí pleťovou emulzi či jako olej do koupele.

Základ multigelu tvoří samozřejmě konopný olej. Ten je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, fytosteroly, minerály a vitaminy. Díky tomuto výživnému složení je konopný olej výborným pomocníkem pro regeneraci a zklidnění problematické pokožky. Pleť vyživí a zjemní, ale zároveň působí antibakteriálně.

Obsažený pupalkový olej je taktéž bohatý na řadu vzácných esenciálních kyselin, které urychlují regeneraci pokožky. Kombinace těchto dvou výživných olejů nečistou pokožku zklidňuje, vyživuje a ošetřuje zároveň.

Univerzální přípravek

Přírodní gel Nobilis Tilia s konopnými výtažky je všestranným produktem pro všechny případy, kdy bude vaše pokožka podrážděná, zarudnutá nebo ji bude trápit nepříjemné svědění či pnutí. Tento velice lehký gel je tak první pomocí při podráždění pleti a přinese okamžitou úlevu. Je vhodný pro celou rodin, všechny typy pleti včetně mastné a problematické a díky lehké nelepivé textuře nezatěžuje pokožku a nezanechává mastný pocit.

Proti nedokonalostem

Lehký gel se velice rychle vstřebává a je dobře snášen všemi typy pokožky. Praktické balení s pumpičkou zaručuje maximálně hygienickou aplikaci a jistě jej oceníte nejen na cestách. Složení tohoto multifunkčního gelu je bohaté na přírodní výtažky, které pleť čistí, tonizují a zanechávají ji svěží a hydratovanou. Gel lze použít pro péči o pokožku obličeje i celého těla.

Tonizace a osvěžení

Gel s konopným olejem tak přímo působí proti nedokonalostem, brání ucpávání pórů a vzniku pupínků. Výborně pomáhá hojit pupínky již vzniklé a zároveň chrání proti dalšímu vzniku nedokonalostí. Můžete jej používat lokálně na jednotlivé pupínky či jako mycí emulzi a hodí se rovněž jako přísada do koupele pro pokožku se sklonem k podráždění, vysušení a alergickým reakcím. 

Použití: Gel můžete použít jako mycí gel na pokožku obličeje i celého těla. Stačí, když malé množství gelu smícháte v dlani s trochou vody a aplikujte na obličej. Pro jemnou hydratovanou pokožku můžete přidat 1-2 polévkové lžíce gelu do koupele. Gel také můžete aplikovat ráno i večer lokálně na pokožku postiženou akné.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?