Planet Pure Bio prací gel horské byliny 1,55 l

Planet Pure Bio prací gel horské byliny 1,55 l

  • Značka: Planet Pure
  • Balení: 1,55 l
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Jemný tekutý prostředek na praní s vůní horských bylin je vhodný pro praní černého i barevného prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně prádlo vypere a příjemně provoní.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný tekutý prostředek na praní Planet Pure s vůní horských bylin je vhodný pro praní černého i barevného prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně prádlo vypere a navíc ho příjemně provoní.

Gel na praní je tolik účinný díky obsahu výtažků z mýdlových ořechů. Ty jsou bohaté na saponin, který vytváří bohatou pěnu. Mýdlové ořechy účinně prádlo vyperou, zatímco esenciální oleje z rozmarýnu a bylinné výtažky ho provoní.

Prací gel s jemnou sladkou vůní bylinek je obzvláště vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Gel je vhodný pro ruční praní i pro praní v pračce na 30-60°C.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Gel dávkujte přímo k prádlu. Na jednu várku prádla přidejte 40 ml gelu (1 odměrku). Balení vám tak vydrží až na 35 pracích cyklů.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Soap Nuts Extract1), Soapwort Extract1), Camellia Seed Extract1), Decyl Glucoside1), Xylose1), Guar Gum, Ethanol1), Citric Acid, Fragrance2), Pottasium Sorbate, Rosmarinus Officinalis Oil1), Calendula Officinalis Extract1), Leontopodium Alpinum Extract1), Rosmarinus Officinalis Extract1), Geraniol2), Limonene2)

1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils

Možné alergeny: Ethanol, Citric Acid, Fragrance, Rosmarinus Officinalis Oil, Geraniol, Limonene

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: PLANET PURE, Lochauerstr 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.planetpure.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?