Les Fleurs de Bach Bio sprchový gel Radost 150 ml

Les Fleurs de Bach Bio sprchový gel Radost 150 ml

Sprchový gel Radost pomáhá proti vyčerpání, posiluje radostného ducha, přináší pocity štěstí a navrací ztracenou energii. Pečuje také o čistotu a hydrataci pokožky díky obsažené šťávě z Aloe vera.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bio sprchový gel Radost Les Fleurs de Bach pomáhá proti vyčerpání, posiluje radostného ducha a navrací lásku k životu. Pečuje také o čistotu a hydrataci pokožky díky obsažené šťávě z Aloe vera. Unikátní kombinace Bachových květových esencí vám dodá ztracenou energii a zaplaví pocity štěstí.

Vůně verbeny, bergamotu a citrusových plodů působí aromaterapeuticky na vaše smysly, povzbuzuje a dobíjí energii při náročných situacích, pozvedává náladu při různých splínech a dokonce pomáhá při mírně depresivních stavech. Podporuje soustředění a aktivuje fyzickou i psychickou aktivitu.

Sprchový gel obsahuje pečlivě vybrané esence, jejichž cílem je povzbudit vaši unavenou mysl. Šípková růže dodává motivaci a pomáhá překonat vnitřní úzkost. Olivovník evropský posiluje při vyčerpání a potřebě psychické podpory. Zeměžluč lékařská napomáhá málo asertivním lidem vymezit si svou vlastní cestu. Habr obecný je výborný při pocitech mentální únavy a při neschopnosti věnovat se svým vlastním potřebám.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?