Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

You&Oil Bioaktivní bělicí prášek na zuby 50 g

You&Oil Bioaktivní bělicí prášek na zuby 50 g

Značka: You&Oil
Certifikáty: Ecocert
Certifikát Ecocert
Balení:
479
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Bioaktivní bělicí prášek zajistí dokonalou očistu povrchu vašich zubů, zároveň působí proti množení nežádoucích mikrobů a vzniku nepříjemného zápachu z úst.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bioaktivní bělicí prášek na zuby You&Oil je perfektním doplňkem každodenní ústní hygieny. Díky jednoduchému přírodnímu složení z kvalitních ingrediencí zajistí dokonalou a bezpečnou očistu povrchu vašich zubů.

Jemný prášek s obsahem aktivního uhlí obnovuje přirozený odstín zubů, detoxikuje ústní dutinu a zanechá ji úžasně svěží díky obsaženému mentholu. Odstraňuje nežádoucí pigmentové skvrny. Prášek bojuje proti nežádoucím mikroorganismům a pomáhá tak udržovat zdravé dásně a ústní mikroflóru. Předchází také nepříjemnému zápachu z úst, zubním kazům a dalším nemocem ústní dutiny.

Litevská značka You&Oil, jejíž zakladatelkou je Biruté Nastaravičiūtė, vyvíjí úžasné produkty, které spojují symbiotické působení rostlin s léčebnými účinky aromaterapie. V každé kapce bioaktivních přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak bude dlouhodobým pomocníkem.

Použití: Používejte večer. Prášek jemně vmasírujte do zubů a nechte působit 1-3 minuty. Ústa vypláchněte vodou a zuby si následně vyčistěte zubní pastou. Postup opakujte nejméně po dobu 2 týdnů. Poté používejte dle potřeby. Prášek je bezpečné používat denně.

Výrobce: You & Oil, Mokslininkųg. 6a , 08412, Vilnius , Litva , tel: +370 612 23048

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: