Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

You&Oil Bioaktivní směs Alergie na prach, KI 5 ml

You&Oil Bioaktivní směs Alergie na prach, KI 5 ml

Značka: You&Oil
Certifikáty: Ecocert
Certifikát Ecocert
Balení:
299
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Účinná bioaktivní směs esenciálních olejů pro úlevu při senné rýmě a alergii na prach. 100% přírodní směs látek, jejíž účinky se doplňují a působí synergicky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bioaktivní směs Alergie na prach KI You&Oil je směsí esenciálních olejů pro úlevu při senné rýmě a alergii na prach. 100% přírodní směs látek, které se doplňují a působí synergicky. Účinky každého z olejů se navzájem podporují a společnou kombinací dosahují mnohem vyšší efektivity než jednodruhové oleje.

Bioaktivní směs obsahuje: eukalyptový, mátový a litsea cubeba olej.

Litevská značka You&Oil, jejíž zakladatelkou je Biruté Nastaravičiūtė, vyvíjí úžasné produkty, které spojují symbiotické působení rostlin s léčebnými účinky aromaterapie. V každé kapce bioaktivních přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak bude dlouhodobým pomocníkem.

Použití: 3-4 kapky směsi vmasírujte na hrudník několikrát denně podle potřeby. Vyhněte se přímému slunečnímu záření nebo UV záření po dobu až 12 hodin po použití. Směs je vhodná také pro děti od 3 let.

Tip: Esenciální oleje účinkují na organismus dvěma způsoby, buď přes kůži nebo vdechování. Při aplikaci přípravků You & Oil řady KI doporučujeme stimulovat jednotlivé pulsní body těla dotekem a jemným třením. Každý pulsní bod totiž označuje specifický shluk krevních cév, které pomáhají šířit účinné látky dál do těla.

Upozornění: Bioaktivní směs smíchejte alespoň s několika kapkami nosného oleje (např. mandlový) a až posléze naneste na pokožku. Přičemž platí, že čím citlivější jste, tím větší množství nosného oleje použijete. Pokud jste alergičtí na některou složku ve směsi, produkt nedoporučujeme používat.

Výrobce: You & Oil, Mokslininkųg. 6a , 08412, Vilnius , Litva , tel: +370 612 23048

Eucalyptus Radiata Leaf/Stem Oil, Eucalyptus Dives Leaf/Twig Oil, Mentha Piperita Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral1, Geraniol1
1
Přírodní esenciální oleje
Z blogu (1)

Příroda léčitelka: jak na alergie přirozenou cestou

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Eucalyptus Radiata Leaf/Stem Oil, Eucalyptus Dives Leaf/Twig Oil, Mentha Piperita Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral1, Geraniol1
1
Přírodní esenciální oleje