Blue step Zelené potraviny, Maria Dallen 113 stran

Blue step Zelené potraviny, Maria Dallen 113 stran

Značka: Blue step
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Kniha čtivým způsobem podává veškeré důležité informace o zelených potravinách, které vám pomohou se v této oblasti dobře zorientovat.

Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Chlorella, spirulina, alfalfa. Říká vám to něco? Chcete se nejen o těchto "zelenáčích" dozvědět vše, co vás zajímá? Kniha Zelené potraviny, jejíž autorkou je Maria Dallen, vás zavede do světa zelených potravin, které stále nabývají na popularitě. Na 113 stranách se dozvíte všechny důležité informace, které by vás o potravinách, jako je mladý ječmen, pšenice či sladkovodní i mořské řasy, mohly zajímat.

Kniha poutavým způsobem pojednává o blahodárných účincích zelených potravin, které obsahují všechny důležité výživové látky v ideálním poměru. Jsou bohaté na chlorofyl a mají hojivé, protizánětlivé či detoxikační účinky. Stále nevíte, jaká zelená potravina je pro vás ta pravá? Přesně proto je zde kniha od Marii Dallen. Dozvíte se v ní třeba o tom, které konkrétní potraviny vám pomohou při různých zdravotních potížích, jak takové prospěšné zelené rostliny zpracovávat, ale třeba i jak je pěstovat v domácích podmínkách.

Společnost Blue step je ryze česká rodinná firma založená v roce 2002. Za dobu svého fungování uvedla na trh řadu produktů, které u nás do té doby nejenom nebyly k dostání, ale většinou o jejich pozitivních účincích ani nikdo nevěděl. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Z blogu3

DIY masky z mladého ječmene

Jak připravit to nejlepší smoothie

Když chybí energie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?