Biopurus Bodlákový olej 500 ml

Biopurus Bodlákový olej 500 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 500 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Je mnoho důvodů, proč používat rostlinné za studena lisované oleje ve své kuchyni. Jsou zdravé. Jsou chutné. Jsou tak variabilní. Už jste vyzkoušeli bodlákový olej? Bodlákový olej Biopurus je lisovaný ze semen bodláku mariánského a sláva takového bodlákového

Je mnoho důvodů, proč používat rostlinné za studena lisované oleje ve své kuchyni. Jsou zdravé. Jsou chutné. Jsou tak variabilní. Už jste vyzkoušeli bodlákový olej?

Bodlákový olej Biopurus je lisovaný ze semen bodláku mariánského a sláva takového bodlákového oleje se dotýká dokonce starověké antiky Řecka nebo exotické Indie. Tento olej obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin, má blahodárný vliv na naše zažívání, hladinu cholesterolu a třeba i krevní tlak. Může se používat jako kosmetický olej, mnohem více ale oceníte jeho léčivé účinky, proto ho zařaďte do domácí lékárny nebo jako prevenci si ho dávkujte do salátů. 

TIP: Na bodlákovém oleji nesmažte ani ho tepelně neupravujte, má poměrně nízkou teplotu přepálení. Ve studené kuchyni vám ale bez problémů dokáže nahradit tolik populární olivový olej.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: