Nobilis Tilia Borovice přímořská bio - vyřazeno 5 ml

Nobilis Tilia Borovice přímořská bio - vyřazeno 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Čistá rostlinná silice s balzamickou lesní vůní působí celkovými stimulačními účinky na fyzické i psychické aspekty organismu. Zmrňuje kašel, ulevuje od bolestí a osvěžuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Borovice přímořská je stoprocentní přírodní éterický olej pocházející z francouzské borovice. Vůně borovice působí velice příjemným dojmem a obsahuje i jemné bylinné a pryskyřičné tóny. Éterický olej z borovice má výrazný stimulační účinek na tělo i mysl.

Esenciální olej z borovice přímořské podporuje tvorbu hlenu a zmírňuje dráždivý kašel. Je proto vhodným přípravkem při chřipce, rýmě či nachlazení. Je často využíván také při dalších onemocněních dýchacího systému jako je astma nebo zápal plic.

Borovice přímořská má také zklidňující a uvolňující účinky na pohybový aparát. Pomáhá při revmatu a bolestech kloubů. Zmírňuje svalové napětí a působí proti křečím. Zároveň je vhodná také na mastnou a problematickou pleť a pomáhá při akné.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Pinus Pinaster Oil1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Pinus Pinaster Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?