Nobilis Tilia Borovice 10 ml

Nobilis Tilia Borovice 10 ml

  • Bez DPH 123 Kč

Borovice má skvělé osvěžující účinky na tělo i mysl, povzbuzuje a dodává novou energii. Pomáhá při nachlazení horních cest dýchacích, usnadňuje vykašlávání a mírní suchý kašel.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Borovice Nobilis Tilia má skvělé osvěžující účinky na tělo i mysl, povzbuzuje a dodává novou energii. Pomáhá při nachlazení horních cest dýchacích, usnadňuje vykašlávání a mírní suchý kašel. Borovice má skvělé antiseptické účinky, dezinfikuje a pročišťuje vzduch, a je proto vhodná i jako vůně do kanceláří či jiných veřejných prostor.

Borovice svou svěží jehličnatou vůní usnadňuje dýchání a je skvělým pomocníkem při nachlazení, kašli i rýmě. Navíc podporuje vykašlávání hlenu a uklidňuje suchý kašel. Díky svým dezinfekčním účinkům pročišťuje vzduch a brání množení bakterií. Svěží vůně povzbuzuje tělo i mysl a dodává novou energii.

Proti kašli i nachlazení

Éterický olej Borovice je tím pravým parťákem pro chvíle, kdy vás trápí chřipka či nachlazení. Má příznivý efekt na zdraví celého dýchacího traktu a pomáhá při jeho onemocněních a zánětech. Udržuje dýchací cesty průchodné, podporuje vylučování hlenu, snižuje otok dýchacích cest a uvolňuje ucpané dutiny. Díky borovici tak budete opět volně dýchat. 

Protizánětlivé účinky

Borovicový éterický olej je přirozeně antiseptický, díky čemuž brání množení mikroorganismů. Je vhodnou dezinfekcí do místností či pro inhalaci při rozličných infekcích. Éterický z borovice můžete inhalovat jako součást podpůrné léčby při rýmě či chřipce, pomůže vám od zahlenění a uvolní ucpané dutiny. Zároveň pročistí vzduch v místnosti a chrání proti bakteriím. 

Síla a energie

Éterický olej z borovice má intenzivní vůni jehličnanů a ihned vás přenese na procházku do voňavého lesa. Kromě účinků na dýchací ústrojí má vliv také na psychiku, pomáhá při únavě a vyčerpání a pomůže vám dodat potřebnou energii. Zlepšuje náladu a zmírňuje duševní i fyzické napětí, je často nazýván přírodním antidepresivem. Je vhodný nejen do domácnosti, ale i do kanceláře či dalších veřejných prostor. 

Umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?