Organic India Brahmi, kapsle 60 ks

Organic India Brahmi, kapsle 60 ks

Bylinné kapsle Brahmi přispívají k odolnosti organismu vůči stresu a mentální zátěži díky pozitivním účinkům pupečníku asijského. Ovlivňují činnost nervového systému, zklidňují jej a posilují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinné kapsle Brahmi Organic India přispívají k odolnosti organismu vůči stresu a mentální zátěži díky pozitivním účinkům pupečníku asijského. Blahodárně ovlivňují činnost nervového systému, zklidňují jej a posilují. Také zlepšují koncentraci a posilují krátkodobou i dlouhodobou paměť.

Pupečník asijský, neboli také brahmi, je vhodným pomocníkem pro posílení odolnosti nervové soustavy. Pomáhá lépe se vyrovnat s negativními dopady stresu i mentální zátěže, harmonizuje nervovou soustavu. Pupečník je vhodným potravinovým doplňkem při depresích, strachu i jiných negativních emocích. Kromě toho pozitivně ovlivňuje krátkodobou i dlouhodobou paměť, zlepšuje koncentraci a posiluje vitalitu celého nervového systému.

Kapsle s bylinnými výtažky

Pokud toužíte obohatit váš zdravý životní styl nějakým doplňkem stravy, jsou kapsle Brahmi Organic India tou pravou volbou. Jedná se o čistě přírodní preparát vycházející z po staletí ověřených poznatků tradiční medicíny a obsahuje pouze rostlinné výtažky. Nezatěžuje vaše tělo nadbytečnými syntetickými ingrediencemi a má komplexní účinek.

Posílení organismu

Kapsle Brahmi mají vliv skutečně na celé vaše tělo a potažmo i mysl. Mají silné posilující účinky a zvyšuji odolnost organismu v dlouhodobém časovém horizontu. Mají výjimečný vliv zejména v náročných obdobích, kdy psychika i tělesná schránka trpí nadměrným množstvím stresu či celkové zátěže a pomáhají harmonizovat pochody v těle.

Energie a koncentrace

Bylinné kapsle brahmi obsahují extrakt z pupečníku asijského, který je mimo jiné velice oblíbený v ájurvédě. Pupečník asijský má významné účinky na celou nervovou soustavu. Zklidňuje a posiluje činnost nervového systému a pomáhá při mnoha obtížích, jako jsou poruchy nálady, potíže se spánkem, depresivní syndrom či zapomnětlivost.

Zmírnění stresu

Výtažek z pupečníku asijského je často využíván při potížích s negativními emocemi, depresích, strachu či úzkostech. Pomáhá se vyrovnat se špatnými pocity a usnadňuje mentální práci s nimi. Zároveň zlepšuje schopnost koncentrace a posiluje krátkodobou i dlouhodobou paměť. Kromě toho také intenzivně stimuluje imunitní systém.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou. Pro viditelné výsledky užívejte po dobu alespoň 1 měsíce.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Pupečník asijský1), Rostlinné kapsle

1) Ekologické zemědělství

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?