Prohlédněte si vaše seznamy přání

Dezhong Bylinná náplast na bolesti, Shaolinská 8 ks

Dezhong Bylinná náplast na bolesti, Shaolinská 8 ks

Bylinná náplast je vyrobena podle tradiční léčitelské receptury z shaolinského kláštera.Je výborná při bolestech svalů, kloubů, kostí či šlach. Obsažené extrakty z bylin zajišťují komplexní ošetření. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinná náplast od firmy Dezhong je vyrobena podle tradiční léčitelské receptury z shaolinského kláštera. Je výborná při bolestech svalů, kloubů, kostí či šlach. Obsažené extrakty z bylin zajišťují komplexní ošetření. Je obzvláště vhodná pro sportovní poranění, revmatické bolesti či zatuhnutí svalů. Díky náplasťové formě přímo působí na postiženou tkáň.

Libavkový olej je účinným pomocníkem při zánětech pohybového ústrojí. Pepř černý a pepř sečuánský pokožku prokrvují a mírně prohřívají. Achyrant dvouzubý působí jako analgetikum při revmatických bolestech. Touleň srdčitá urychluje odplavování škodlivých látek z těla a pomáhá při zánětech. 

Hořčice setá podporuje funkci nervového systému. Kostival lékařský tlumí křeče, je výborný na bolesti kloubů, vazů, šlach a namožených svalů. Je výborný také na výrony, modřiny a různá tupá poranění. V lidovém léčitelství se také používá pro urychlení hojení zlomenin.

Použití: Z náplasti strhněte ochrannou folii a náplast přilepte na suchou kůži. Nechte působit až 24 hodin.

Ostatní kategorie: Sportovní přírodní kosmetika

Užití: vnější

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?